Hedef Kuzey Amerika Pazarı

Hedef Kuzey Amerika Pazarı

Sirena Marine, Miami Boat Show’da tanıttığı modeli Sirena 58 Coupe ile Amerikan pazarını hedefliyor.

Türkiye’nin önde gelen gruplarından Kıraça Holding çatısı altında dünyanın farklı bölge ve ülkelerindeki deniz tutkunları tarafından tercih edilen tekneler üreten Sirena Marine, Amerika pazarını hedefleyerek ürettiği Sirena 58 Coupe ’yi, Miami Baot Show’da tanıttı. Sirena 58 Coupe, tersanenin “Express” tarzı yat tercih eden müşterilere yönelik geliştirdiği bir model olarak dikkat çekiyor.

Gövde ve üst tasarımı Germán Frers’e ait olan modern bir çizgilere ve yenilenmiş daha alçak bir üst yapıya sahip Sirena 58 Coupe; standart makineleriyle 26 knot üzeri maksimum sürate ulaşabiliyorken, özel gövde formu sayesinde yakıt tasarrufu sağlayarak 10 knot hızda 850 milden fazla menzil kat edebiliyor. İtalyan Tommaso Spadolini’nin tasarladığı ana güvertede birleşik iç alan ferah ve havadar bir iç mekân sunuyor.

Sirena Marine Ticari Direktörü (CCO) Ali Önger, fuar hakkındaki görüşlerini “Müşterilerimiz için hazırladığımız tüm seçeneklerimiz konusunda kendimize güveniyoruz. Fuarda sergilediğimiz Sirena 58 Coupe ile benzersiz bir kalite, stil, boyut ve performans kombinasyonu arayan Kuzey Amerikalı alıcıların gösterdiği ilgiden son derece memnunuz” şeklinde ifade ediyor.
İLETİŞİM: sirenayachts.com