Mazu Yachts’dan yeni model

Mazu Yachts’dan yeni model

Deniz Yatçılık’ın temsilciliğini yürüttüğü Mazu Yachts, 42 Walk-Around (WA) modelini konaklamalı gezi tercih eden müşterilerinin rahatlığını düşünerek yeniledi.

Mazu Yachts yenilediği 42 Walk-Around (WA) modelinde,gövde hatları ve performansı WA modeliyle aynı sportif gövde tasarımına sahip. 12.20 metre boyundaki teknenin dört kişi ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Güverte altındaki pruva bölümünde daha fazla hacim sağlanması için yeni modelde ön koltuk oturma yeri yerine yükseltilmiş bir güneşlenme alanı yerleştirilmiş ve ortaya konforlu çift kamaralı bir tasarım çıkmış. Halit Yukay tarafından tasarlanan ve karbon komposit malzemeden üretilen yat, seyirde 32 knot, tam yolda 45 knot maksimum sürate ulaşabiliyor.

Mazu Yachts 42 Walk Around

42WA’nın diğer imza özellikleri, Gaggenau donanımlı mutfaktan karbon epoksi konstrüksiyon ve yüksek performanslı Volvo Penta IPS tahrik sistemine kadar değişmeden kalıyor.

2017 Cannes Yat Festivali’ndeki ilk çıkışından bu yana Mazu 42 serisinden toplam altı gövde satılmış. Ayrıca şu anda markanın Yalova’daki yüksek teknolojili tesisinde inşa edilen üç Mazu 53 ve bir Mazu 62 gövdesi bulunuyor.

denizyatcilik.com