Mersin Marina’da yaza coşkulu başlangıç

Mersin Marina’da yaza coşkulu başlangıç

Mersin Marina, denizci dostları ve paydaşlarıyla birlikte yaza merhaba kokteylinde buluştu. Etkinlik, Paradiso Palms Gastrobar’da yoğun katılım ve ilgiyle gerçekleşti.

Mersin Marina işletmesi, bu yıl tüm denizci dostları ve paydaşlarıyla yaza merhaba kokteylinde bir araya geldi. Mersin Marina’nın yaşam merkezinde yer alan Paradiso Palms Gastrobar’da gerçekleşen kokteyle yaklaşık 200 kişi katıldı. Yoğun ilgi gören etkinlikte misafirler, lezzetli menü ve canlı müzik performansı eşliğinde doyasıya eğlenirken keyifli zamanlar geçirdiler.

Mersin Marina’nın Genel Müdürü Ali Erkan Bezirgan, katılım gösteren tüm paydaşlara teşekkür ederek yaz sezonunu birlikte karşılamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Konuşmasında Doğu Akdeniz’in modern marinası Mersin Marina’nın 500 deniz ve 500 kara kapasitesiyle teknelere her türlü hizmeti sunduğunu vurgulayan Bezirgan, yaşam merkezindeki değerli markalarla konukların keyifli zaman geçirdiği bir deniz turizmi kompleksi olduklarının altını çizdi.

Ali Erkan Bezirgan, Mersin Marina’nın sadece Mersin için değil, çevre iller için de önemli bir merkez olduğunu belirterek, hizmet anlayışlarıyla birlikte Akdeniz’i keyifle tanıtmaya ve denizci dostlarını ağırlamaya devam edeceklerini söyledi.