Prestijli motor yarışlarına itafen

Prestijli motor yarışlarına itafen

BF150 ayrıca geleneksel kablolu mekanik opsiyonu da sunuyor.
BF150 ayrıca geleneksel kablolu mekanik opsiyonu da sunuyor.
İngiliz Yarış Yeşili’ni duydunuz mu? Bu deyim yıllar önceki otomobil yarış takımlarından geliyor. İngiltere için bu renk yeşildi, İtalyanlar ise parlak kırmızıyı seçmişti ve Japonlar için beyazdı. Bu aslında yararsız bilgi Honda’nın sonunda neden dıştan takma makinelerinde daima kullandığı ikonik metalik gümüşten vazgeçip bu tonu seçtiğini açıklıyor.

Ancak bu makinelerde bir renk değişikliğinden çok fazlası var. 150hp, 200hp, 225hp ve 250hp modelleriyle sunulan modeller Honda Marine’in elektronik tek kollu devir/şanzıman kontrolüne verdiği isim olan iST Technology donanımını taşıyor. BF150 ayrıca geleneksel kablolu mekanik opsiyonu da sunuyor.

Dördünün de ortak özellikleri VTEC™ (değişken supap zamanlaması ve kaldırma elektronik kontrolü), BLAST™ (Güçlendirilmiş Alçak Sürat Torku) sistemi ve çabuk hızlanma ve rakipsiz performans sağlayan elektronik yakıt enjeksiyonu teknolojisi PGM-FI.

PGM-FI elektronik yakıt enjeksiyonu performans veya ekonomi ihtiyaçlarını dengeleyen BLAST ve ECOmo sistemlerini optimize ediyor. Normal seyir konumuna geldiğinizde makine otomatik olarak ECOmo fonksiyonuna giriyor ve daha yüksek yakıt ekonomisi için hava-yakıt oranını düşürüyor. anadolumotormarine.com