Sualtındaki özgürlüğünüz: Scorkl

Sualtındaki özgürlüğünüz: Scorkl

Scorkl aslında birkaç yıldır piyasada, 2017 yılında bir girişimci projesi olarak başlamış ve nefesini tuttuğunuz anlar dışında sizi yüzeyin birkaç santim altıyla sınırlayan şnorkelle suda tam özgürlük veren ancak ağır ve pahalı çok sayıda ekipman gerektiren tüplü dalış arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan bir ürün.

Ürünün regülatör ve ağız parçası yaklaşık 10 dakikalık dalış süresi sağlayan basınçlı havayla dolu küçük bir tüpe doğrudan bağlanıyor. Buna bir gözlük ve palet ekleyince başlamaya hazırsınız! Sakin bir demir yerinde teknenin altında hızlı bir kontrol veya bir anahtar yüzdürücü bağlamaya bir türlü zaman bulamadığınız suya düşen bot anahtarlarını kurtarmak için ideal.

Aküler kompresöre bağlandığında her yerde dolum yapılabiliyor.
Aküler kompresöre bağlandığında her yerde dolum yapılabiliyor.

Orijinal Scorkl büyük bir dalış tüpünden, bir dalış kompresörüyle veya bir el pompasıyla doldurulabiliyor. Scorkl 2.0 ile ilgili en önemli haber havayı Grade E dalış kalitesine filtreleyebilen tamamen yeni kompakt ve hafif bir elektrikli kompresör.

Scorkl, 220V prize bağlanarak çalıştığı gibi bir otomobil veya tekne aküsüyle de kullanılabiliyor. Bunlar sizin için yeterli değilse şarjlı matkap gibi el aletlerinde kullanılan akülerle de beslenebiliyor. Bu aküler kompresöre bağlandığında her yerde dolum yapılabiliyor. scorkl.com