Yeni nesil marin müzik sistemleri

Yeni nesil marin müzik sistemleri

Apple’ın iPod üretimini durdurduğunu biliyor muydunuz? Bir zamanların olmazsa olmaz taşınabilir müzik oynatıcısı iPod hareket halinde müzik için bir devrim yaratmıştı. İlk Fusion tekne stereo sistemleri iPod’ları tamamen yutuyordu, içine yerleştirilen cihazı kaynak olarak kullanıyordu. iPod’un artık üretilmemesinin nedeni artık herkesin müzik için telefonunu kullanması.

Telefonunuzdan müzik aktarmak için bluetooth kullanan sonraki Fusion cihazları da buna bağlı olarak küçüldü. Artık en yeni Fusion tekne stereo cihazlarının kendileri de bir şekilde tamamen gözden kayboluyorlar. İpucu adında, Hideaway. Bu yeni ünite tamamen gözle görünmeyen bir “kara kutu” sistemi (aslında beyaz).

Apple AirPlay® yazılımıyla uyumlu bir Apple cihazından kayıpsız müzik aktarabiliyor ve sistemi telefonunuzdaki bir uygulamayla doğrudan, çok fonksiyonlu bir ekran üzerinden ve hatta bir Garmin Quatix akıllı saatle kontrol edebiliyorsunuz.

Özel bir kontrol ünitesi isterseniz (örneğin baş güverte güneşlenme alanı veya beach club gibi telefonunuzu götürmeyi istemediğiniz bir yerde) bir Fusion kablolu kumanda ekleyebiliyorsunuz. Multi-Zone™ teknolojisi dört ayrı bölge kurulmasına ve kişiselleştirilmesine olanak veriyor. baytekin.com.tr