Miele’nin geniş servis ağı

Miele’nin geniş servis ağı

Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin dünyaca ünlü Alman markası Miele, hizmet ve ürün kalitesini Miele Marine ile denizcilik sektörüne de yansıtıyor.

Denizcilik endüstrisine 50 yılı aşkın süredir hizmet veren Miele Marine, ürün ve hizmetleriyle yolcu ve kargo gemilerinin yanı sıra yatlara profesyonel çözümler sunuyor.

Her santimetrenin çok kıymetli olduğu yat ve gemilerde, alanların verimli kullanılması için az yer kaplayan ürünler geliştiren Miele Marine, yatlar, yolcu ve kargo gemileri başta olmak üzere denizcilik sektörünün bireysel ya da profesyonel ihtiyaçlarına özel, sektör regülasyonlarına uygun olarak geliştirdiği, buzdolabı, bulaşık, çamaşır ve kurutma makineleri, fırın, elektrikli süpürge, ütü ve kahve makineleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Kişiselleştirilebilen servis, yedek parça, bakım ve onarım hizmetleriyle de sektörün ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyor. 150 ülkede, 3 binden fazla uluslararası limanda hizmet sunan Miele Marine, özel servis ve periyodik bakım paketleriyle de sektörün hizmet kalitesini üst sıralara taşıyor.

50’den fazla ülkede depoladığı yedek parçalarını, dünyanın dört bir yanındaki limanlara hızlı kargo ile göndererek, en kısa sürede çözüm sağlıyor. 24 saatlik danışma hattı hizmeti de sunan Miele Marine, haftanın 7 günü, sektörün yanında oluyor.

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.