Milangaz Rota, tekne tutkunlarının hizmetinde

Milangaz Rota, tekne tutkunlarının hizmetinde

Milangaz - Rota1960’lı yıllardan bugüne LPG sektöründe faaliyet gösteren Milangaz, Ağustos 2020’den beri OYAK Grup Şirketleri bünyesinde hizmet veriyor. Bini aşan bayi ve perakende satış noktasıyla Türkiye’nin tüm bölgelerinde her yıl 6 milyon müşteriye ulaşan Milangaz; otogaz, tüpgaz, dökmegaz ve toptan satış segmentlerinde hizmet veriyor.

Sürdürülebilir değer yaratırken müşteri odaklı yeni çözümler üretmek için çalışmalarına devam eden Milangaz son olarak, pandemi döneminde artış gösteren tekne mutfaklarında tüpgaz kullanımına yönelik olarak “Milangaz Rota” adlı yeni bir ürün geliştirdi.

Her türlü deniz koşuluna uygun şekilde tasarlanan Milangaz Rota tüp, gövde kaplaması, tekne zemininde kaymasını engelleyen sabitleyici özelliği ve tekne dolaplarına kolayca yerleştirilebilen uygun boyutuyla dikkat çekiyor. Özel (¼ ’’) dişli bağlantılı dedantörü ve hortum bağlantısı sayesinde, kullanıldığı teknenin orijinalliğini bozmadan bağlanabilen Milangaz Rota, TS 1846 standardına uygun LPG hortumu ile kullanıcılarına maksimum emniyet sağlıyor.

Şu anda Çeşme, Didim, Fethiye, Finike, Göcek, Gümüldür, Kemer, Kuşadası, Mordoğan, Ören ve Seferihisar’daki Milangaz tüp satış noktalarında bulunan Milangaz Rota, Milangaz Çağrı Merkezi ve Milangaz bayileri aracılığıyla temin edilebiliyor.

MİLANGAZ HAKKINDA

62 bin ton LPG depolama kapasitesi, 500’ün üzerinde otogaz istasyonu, beş deniz terminali, 23 LPG depolama ve tüp dolum tesisi, bini aşkın tüplügaz bayi ve perakende satış noktasıyla otogaz, tüpgaz, dökmegaz ve toptan satış segmentlerinde hizmet veren Milangaz, her üründe aynı verimi ve kalite standardını koruyup yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak ve en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

Bilgi için; milangaz.com.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.