Moody DS41 2020’nin en iyi seyir yelkenlisi seçildi

Moody DS41 2020’nin en iyi seyir yelkenlisi seçildi

Moody DS41 İngiliz Sailing Today dergisi okuyucularının oylarıyla verilen British Yachting Awards’da “Cruising yacht of the year 2020” ödülüne layık görülerek yılın en iyi seyir teknesi ilan edildi.

Moody DS41, 3 Aralık 2020’de İngiliz Sailing Today dergisi okuyucularının oylarıyla verilen British Yachting Awards’da “Cruising yacht of the Year 2020” ödülüne layık görülerek yılın en iyi seyir teknesi seçildi.

Moody Decksaloon, Grand Soleil 42 LC, Arcona 345, Dufour 530, Elan GT6 ve Bénéteau Oceanis 40.1’I geride bırakarak en iyi “decksaloon” olmayı başardı. İngiliz deniz severlerin oylarıyla birinciliği kazanan model, yenilikçi tasarımı, salonundaki 360 derecelik panoramik görüşü ve 41 feet’te elde edilen alan kullanımıyla rakipleri arasından sıyrıldı.

Moody Ürün Yöneticisi Andreas Unger, “İngiliz deniz severlerin bu tercihi, dünya genelindeki teknecilerin beklentilerinin ve ihtiyaçlarının ne olduğunu yansıtıyor.” diyerek, Moody’nin yelkenli tekne dünyasında standartları belirleyen bir marka olduğuna vurgu yaptı ve günümüz trendlerine böylesine başarılı bir şekilde uyum sağlayabilmekten ve modelin, en iyi açıkdeniz yelkenli teknesi gerekliliklerini tam olarak karşılayabilen tekne olarak seçilmiş olmasından duydukları memnuniyeti belirtti.