Ocean Sport Boats, Tatari Yatçılık ile Türkiye sularında

Ocean Sport Boats, Tatari Yatçılık ile Türkiye sularında

Ocean Sport 33 - Yaşam AlanıTekne tutkunlarına kaliteli ürün sunmak amacıyla 2007 yılında denizcilik sektörüne giren Tatari Yatçılık, kısa sürede dünyaca ünlü tekne üreticileriyle yaptığı işbirlikleriyle sektörde kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Cabo Yachts, Hatteras Yachts ve Albermarle Boats’ın temsilciliklerini sürdüren firma, yeni markası olarak Amerikalı Ocean Sport Boats ile anlaştı. 30 ve 33ft olmak üzere hali hazırda iki modeli bulunan Ocean Sport’un 26ft’lik modeliyse üretim aşamasında. Türkiye’ye getirmek üzere ilk olarak sipariş verilen 33’ Ocean Sport Roamer modeli hemen alıcı bulmuş.

Geniş yaşam alanlarına sahip 33’ Ocean Sport Roamer’ın biri önde, diğer kıçta olmak üzere iki kamarası bulunuyor. Ayrıca kaptan köşkünde de üçüncü bir dinlenme alanı var. Tam donanımlı mutfakta bir buzdolabı/dondurucu, iki göz ocak, mikrodalga/konveksiyonlu fırın, Corian tezgâh, derin bir lavabo ve tik aksan yer alıyor.

1100 litrelik yakıt deposuyla Ocean Sport, 600 milin üzerinde bir menzile sahip. Ocean Sport Boats, zorlu balıkçılar ve gezi tutkunları için işlevsel tekneler üretiyor.
İletişim: tatari.com.tr