Pearl Yachts’a taze kan

Pearl Yachts’a taze kan

İngiltere’nin butik tekne üretimiyle ön plana çıkan tersanesi Pearl Yachts, 2021 yılı sonunda yapılan anlaşmayla artık Türkiye’de Alpha Marine tarafından temsil edilecek.

Pearl Yachts ile 2019 yılından bu yana süren işbirliğini geçtiğimiz yıl sonu farklı bir boyuta taşıyan Alpha Marine, Exclusive Dealer konumuyla markanın Türkiye’deki satışında tek yetkili firma oldu.

2017 yılında sektörün deneyimli isimlerinden Ayhan Dinç tarafından kurulan Alpha Marine, ikinci el tekne satışı, teknik servis, bakım onarım hizmetleri, survey ve tekne danışmanlığı konularında hizmet veriyor. 24 yıllık geçmişe sahip Pearl Yachts ise bu yıl logosuna eklediği “Boutique Yachts Builder” ibaresiyle butik tekne üretiminde öne çıkıyor.

Şu anda 60 ile 100ft aralığında Pearl 62, Pearl 72 (2022 Cannes Boat Show’da lansmanı yapılacak), Pearl 80 ve Pearl 95 olmak üzere güncel dört modeli bulunan İngiliz tersane, tüm modellerini kapsayacak şekilde global bir sigorta şirketiyle yaptığı anlaşmayla birlikte beş yıl garantili olarak sunuyor.
İletişim: alphamarine.info.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.