Riva imza modellerini sergiledi

Riva imza modellerini sergiledi

Riva, Milano’da yapılan klasik ve spor otomobil fuarı Milano AutoClassica’ya, Corsaro, Ariston ve Aquarama olmak üzere üç sembolik modeliyle katıldı.

18-20 Kasım tarihlerinde Milano’da yapılan klasik ve spor otomobil fuarı Milano AutoClassica, otomotiv tarihinin yazılmasına katkıda bulunan modellerin yer aldığı kapsamlı sergisiyle otomobil tutkunlarını ve koleksiyonerlerini cezbetti.

Bu yıl, RAM Riva Classiche bu gösteriye üç sembolik Riva ile katıldı; seri üretilen ilk ahşap gövde olan Corsaro, 1950’de piyasaya sürülen ve üretildiği 26 yıl boyunca 1.012 adet inşa edilen ikonik model Ariston ve bu yıl 60’ıncı yılını kutlayan efsanevi tekne Aquarama.

Ayrıca standın içinde bir Riva Lounge kurularak denizciliğin eşsiz ve zamansız tarzını yansıtan öğelerle donatıldı. RAM Standı ziyaret edenler, Riva Boutique’te yatçılık dünyasından ilham alan tasarım objeleri, giysileri ve aksesuarlar inceleme şansı buldular. remmarin.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.