Scanstrut Flip Pro 12V Priz

Scanstrut Flip Pro 12V Priz

Scanstrut bu üç yeni Flip Pro prizleriyle, kaçınılmaz cihaz yığınlarının şarj edilmesi için elimizin altında yeterli 12V enerji bulunmasını sağlayarak eşimiz ve çocuklarımızla yaşayacağımız olası sorunları ortadan kaldırıyor ve dijital dünyanın dönüşünü sürdürmesine yardımcı oluyor.

IPX4 su geçirmezliğe sahip modelleri iç ve dış mekanlarda kullanabiliyorsunuz.
IPX4 su geçirmezliğe sahip modelleri iç ve dış mekanlarda kullanabiliyorsunuz.

Hepsi kapakları kapalıyken IPX4 su geçirmezliğe sahip modelleri iç ve dış mekanlarda kullanabiliyorsunuz. Islanacaklarsa kimse cihazını şarja bağlamak istemez, ancak bu büyük dalgalarda seyir yapmadığınızda veya botu yıkamadığınızda kullanmak üzere bir RIB konsoluna montaj yapabileceğiniz anlamına geliyor.

En sade versiyon SC-12V-F1 basit bir 12V priz. Bu sizin pek çok cihazı şarj ettiğiniz ve 12V sistemlerde 150W gibi yüksek bir güç verebilen “çakmak” soketiniz. İç parçalarında korozyon önleyici bir kaplama kullanılıyor ve kapağın menteşe ve yayı 316 kalite paslanmaz çelik.

Bir sonraki model SC-USB-F3 USB C/C benzer yaylı kapak arkasında bir çift 60W USB-C şarj noktası sunuyor. Son olarak Multi olarak adlandırılan SC-MULTI-F1 modeli iki modeli bir araya getirerek tüm ihtiyaçlara aynı noktada yanıt veriyor. mareyachting.com