Setur Marinaları’na çevre eğitimi ödülü

Setur Marinaları’na çevre eğitimi ödülü

Setur Marinaları, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı’nın (TÜRÇEV) düzenlediği ödül töreninde Ayvalık, Kaş ve Yalova marinalarındaki çevre eğitimine yönelik çalışmalarıyla ödüle layık görüldü.

Setur Marinaları, toplumda çevre farkındalığı yaratmak üzere çalışmalarını yürüten TÜRÇEV’in kuruluşunun 30. yıldönümünde düzenlenen ödül töreninden üç ödülle döndü. Ankara’da düzenlenen törende, ülkemizde Dünya Turizm Örgütü’ne göre dünyada en çok bilinen ve kabul gören turizm eko-etiketi olarak Mavi Bayrak Programı’na başlangıcından bu yana destek olan kuruluşlar ödüllendirildi.

Setur Marinaları Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Deniz Enberker Karakış, Ayvalık Marina Müdürü Süleyman Ercan, Yalova Marina Müdürü Ümit Gölgeci ve Kaş Marina Ön Büro ve Liman Hizmetleri Yöneticisi Barbaros Turan

Setur Marinaları bünyesindeki Ayvalık, Kaş ve Yalova marinaları törende, “Mavi Bayrak En İyi Çevre Eğitim Etkinlikleri” kategorisinde ödüle layık görüldü. Kategori, gerekli standartları ve kriterleri taşıyan nitelikli, temiz, bakımlı, donanımlı ve güvenli marinaları ödüllendiriyor.

Setur Marinaları, sürdürülebilir bir çevrenin sembolü olan bu uluslararası çevre ödülüne çevre eğitim etkinlikleri kriterine göre; tesis içerisinde ve gelen ziyaretçilerle birlikte gerçekleştirdiği bilinçlendirme faaliyetleriyle layık görüldü.

Ödülleri Setur Marinaları adına, Setur Marinaları Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Deniz Enberker Karakış, Ayvalık Marina Müdürü Süleyman Ercan, Yalova Marina Müdürü Ümit Gölgeci ve Kaş Marina Ön Büro ve Liman Hizmetleri Yöneticisi Barbaros Turan, kabul etti.