Sirena Yachts süperyat üretecek

Sirena Yachts süperyat üretecek

Sirena Yachts, süperyat endüstrisine girmeye hazırlandığını resmen açıkladı. Monaco Yacht Show’da tüm dünyaya duyurulacak süperyat serisi, 35, 42 ve 50 metrelik üç modelden oluşacak.

Sirena Yachts artık dünya süperyat liginde. Sirena Yachts, yeni süperyat serisini Monaco Yacht Show’da tüm dünyaya duyuracak. Süperyat serisi üç modelden oluşacak. Yeni nesil süperyat tutkunlarının taleplerine uygun olarak üretilecek seride, tekne sahibinin mahremiyeti ve konforu ön plana çıkarken sosyal alanlar da güçlendirilecek.

Sirena Yachts süperyat endüstrisine girmeye hazırlandığını resmen açıkladı. Sirena Yachts, yeni süperyat serisinin tüm dünyaya duyurusunu 28 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Monaco Yacht Show’da gerçekleştirecek.

Sirena Yachts’ın yeni süperyat serisi 35, 42 ve 50 metrelik üç modelden oluşacak. Sirena Yachts, daha önceki modellerinde olduğu gibi yeni serisinde de konfor ve seyir performansını daha üst seviyeye taşıma amacına bağlı kalacak. Yeni seri önceki modellerin devamı niteliğinde olacak.

Çelik ve alüminyumdan inşa edilecek yeni serinin dış görünümü, İtalyan tasarımcı Luca Vallebona’nın kaleminden çıkacak. Aynı zamanda dünyanın en önemli yat inşa mühendisliği ofislerinden biri olan Hollandalı şirket Oossanen Naval Architechts’in imzasını taşıyacak.

“Sirena Yachts süperyat uzmanlığına ulaştı”

Geçen yıl Cannes Yat Festivali’nde süperyat serisini duyuracaklarına söz verdiklerini söyleyen Sirena Yachts’ın CEO’su Çağın Genç, Sirena Yachts süperyat serisi hakkında konuştu:

“Sirena, son altı yıl içinde pazarın en önemli aktörlerinden biri haline geldi. Bugüne kadar 58-88 feet arasında bir seri oluşturduk ve 100’den fazla tekne inşa ettik. Son derece başarılı geçen bu süreç sonunda, edindiğimiz deneyimi süperyat serisine çevirmemizi bekleyen bir müşteri kitlesi edindik ve üretim uzmanlığına ulaştık. Sirena olarak amacımız bugüne kadar tüm modellerimizde uyguladığımız geniş iç mekan anlayışı, detaylara gösterilen özen, verimli ve dayanıklı gövde tasarımı ile müşteri odaklı üretim anlayışımızı yeni süperyat serimize taşımaktır.”

Yeni seri, Sirena Yachts’ın diğer modellerinde olduğu gibi sahibinin ihtiyaçlarına göre kişiye özel tasarlanacak. Kilit noktası ise sahibine sağlayacağı özel alan kullanımı olacak. Yeni serinin tasarımında tekne sahibinin mahremiyetine öncelik verilecek.

Sirena Yachts’ın teknelerinde sosyal alanların konforuna da büyük önem veriliyor. Bu nedenle Sirena Yachts süperyat serisinde de modeller, tekne sahibi ve konuklarının keyifli ve konforlu bir şekilde sosyalleşmesini sağlayacak geniş alanlar sunacak şekilde tasarlandı. Yenilikçi bir çözüm önerisi olan ve açıldığında alanı genişleten katlanır kanatlı güverte, havuz, farklı seviyelerle oluşturulmuş ve bolca minderle donatılmış dinlenme alanları hem misafirlere keyifli alanlar yaratıyor hem de mürettebatın daha rahat çalışmasını sağlıyor. Bu sayede süperyatın her yerine erişim kolaylaşıyor.

Sirena Yachts süperyat serisiyle sürekli değişen pazarı yakından takip ettiğini ve yeni nesil süperyat sahiplerinin taleplerine uyum sağladığını da gösteriyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.