SoleMarin marka sayısını artırıyor

SoleMarin marka sayısını artırıyor

SoleMarin Yatçılık, İtalyan yat endüstrisinin köklü markalarından Canados ile İskandinav denizcilik mirasını başarıyla temsil eden Finlandiyalı Sargo Boats’un resmi Türkiye temsilcisi oldu.

SoleMarin Yatçılık, geçtiğimiz ay İtalyan yat endüstrisinin köklü markalarından Canados ile İskandinav denizcilik mirasını başarıyla temsil eden Finlandiyalı Sargo Boats’un resmi Türkiye temsilcisi oldu. Solemarin böylece Invictus Yacht, Flipper Boats, Manda Yachts ve Sea Water RIBS’ten sonra marka sayısını altıya çıkarmış oldu.

Oceanic ve Gladiator serisi lüks yatları üreten Canados Yachts’ın sahibi Michel Karsenti, “24 aydır Türkiye pazarını araştırmakta ve yaklaşık bir yıldır çeşitli oyuncularla görüşmeler yürütmekteyiz. SoleMarin’in ve Umut Güler’in, etik ve hizmet felsefesi, kişiye özel ve özgün yatçılık anlayışı seçimimizde esas oldu.

SoleMarin, Göcek veya Bodrum’da Canados showroom açmayı planlanlıyor. Canados’un Türkiye’de iyi bilinmesi ve saygı duyulması, Oceanic ve Gladiator serisinde yakın zamanda geliştirilen tüm yeni modellerin, SoleMarin’i yüksek kalite ve özelleştirilmiş lüks yat arayışında olan Türk müşterilerinin dikkatini çekecek bir konuma getireceğine inanıyorum.” sözleriyle yapılan ortaklığa olan inancını paylaştı.

SoleMarin
Sargo Boats’un 28ft ile 45ft arasında kaliteli ve konforlu modelleri bulunuyor.

Sargo ve Sargo Explorer serilerinde 28ft ile 45ft arasında kaliteli ve konforlu modelleri bulunan Sargo Boats, ayrıca güvenlik kuvvetleri ve kurtarma birimleri için Professional serisinde farklı amaçlara yönelik tekneler üretiyor. Tüm modeller Sargo’nun sağlam, denize elverişli tekneler ürettiğini belgeleyen B-Offshore klasifikasyonuna sahip. solemarin.com