Yüzen araba: The Water Car-EV

Yüzen araba: The Water Car-EV

Yüzen araba veya karada yürüyen tekne hayalleri sonunda gerçek mi oluyor? The Water Car-EV, amfibi bir araç ve daha akıcı bir teknecilik deneyimine bir cevap olarak sunuluyor.

Yüzen araba veya karada yürüyen tekne hayalleri sonunda gerçek mi oluyor? The Water Car-EV, amfibi bir araç ve daha akıcı bir teknecilik deneyimine bir cevap olarak sunuluyor. Araç, karada uygun bir elektrikli ulaşım aracı olarak hizmet ederken, suda beş kişilik, 5 ft’lik bir tekneye dönüşüyor.

Sadece saniyeler içinde karadan suya geçiş sağlayan WaterCar-EV, tekne römorku kullanmak zorunda kalmanın verdiği sıkıntılara son vermeyi amaçlıyor. Optimum güvenlik ve verimlilik için köpükle doldurulmuş, neredeyse batmaz bir gövdeye ve son teknoloji ürünü denizcilik sınıfı elektroniklere sahip.

Araç, mahallenizde kolaylıkla gezinmenize olanak sağlarken, aynı zamanda su üzerinde 30 mil/saat gibi etkileyici hızlara da ulaşıyor. Karada ise 40km’ye ulaşıyor. Okyanusa veya göle uyumlu olan amfibi aracın, balık tutmak, aileniz veya arkadaşlarınızla keyif yapmak ve yat tender’ı olarak kullanmak gibi kullanım alanları bulunuyor. Denizde 75 millik bir menzile sahip. Opsiyonel olarak bu geliştirilebiliyor. watercar-ev.com