Süperyatların tercihi yeni nesil su yapıcı

Süperyatların tercihi yeni nesil su yapıcı

HP Watermakers SCD 260 RP TronicHP Watermakers, en yeni nesil su yapıcılarını iki yeni Gulf Craft süper yatına kurdu. BAE tersanesiyle 20 yılı aşkın başarılı bir ortaklık kuran şirket, 2022’nin başlarında teslim edilen Majesty 100 ve Nomad 95 SUV, 320 l/saat içme suyu üretebilen çift otomatik HP Watermakers SCD 260 RP Tronic su yapıcılarla donattı.

Yapım aşamasında olan altı Majesty 100 de HP Watermakers makinelerini kullanacak. 1995 yılında kurulan HP Watermakers, çok çeşitli manuel, yarı otomatik ve tam otomatik su yapıcılar üretiyor.

HP Watermakers’ın Kurucu Ortağı Gianni Zucco, teknelerin bir tane büyüklüğünde iki su yapıcıya sahip olmasıyla, eğer cihazda bir sorun yaşanırsa her zaman yedeği olmasının avantajını vurguluyor. Ayrıca ürün kompakt boyutuyla makine dairesinde daha az dağınıklık yaratıyor ve 130kg’lik hafifliği de başka bir avantajı.

HP Watermakers otomatik su yapıcıları Raymarine, Garmin, Furuno, Simrad, B&G ve Lowrance gibi büyük üreticilerin yerleşik elektronik sistemleriyle tam uyumlu. NET 2.0, kullanıcılara tüm tuzdan arındırma sistemini, özellikle basınç, sıcaklık ve tuzluluk ayarlarını görebilme, hatta internet bağlantısı mevcut olduğunda bir akıllı telefondan manuel müdahaleye gerek kalmadan rahatça yönetmelerine imkân sağlıyor. hpwatermaker.it

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.