Tekne almadan tekne kullan

Tekne almadan tekne kullan

Sektörün yenilikçi isimlerinden Neo Sailing, son model, tam donanımlı teknelerle yelken eğitimi ve kiralama hizmetlerinin yanı sıra Neo Club adındaki yeni üyelik modelinde tekne sahibi olmadan tekne kullanmak isteyenlere çeşitli alternatifler sunuyor. Neo Club, denizcilere beş senelik üyeliklerle, senede üç hafta boyunca son model bir tekne kullanım hakkı veriyor.

Gizem Peksarı ve Önder Taşan tarafından kurulan Neo Sailing bünyesindeki Neo Club, tekne almayı düşünen fakat operasyonu veya marina, bakım ve ek doğacak maliyetleriyle uğraşmak istemeyen, bir senede üç haftadan fazla tekneyi kullanamayacak olan, her sene tekne kiralaması yapan ancak hem yepyeni bir tekne kullanıp hem de daha düşük haftalık kiralama bedelleri ödemek isteyenler için tasarlanan bir üyelik sistemi. Üyelik teknesi 2021 model Hanse 418 Haziran’da ilk üyeleriyle Ege ve Akdeniz sularına açıldı.

Neo Sailing ekibinin yardımıyla tekne kişiselleştirilebiliyor, belirlenen tarihlerde özel olarak hazırlanması istenebiliyor. Hakkınızı kullanmadığınızda ise Neo Sailing tekneyi sizin adınıza kiraya verebiliyor ve böylece ek gelir sağlanabiliyor. Marina gideri, yıllık bakım, sigorta ve temizlik masrafları gibi senelik 15 bin Euro’yu bulan hizmetler için, üyelik bedeli dışında, yılda 950 Euro ödeniyor. Beş senelik alternatif sezon seçenekleri 12 bin 950 Euro’dan başlıyor.
İLETİŞİM: neosailing.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.