Teknede etnik bohem

Teknede etnik bohem

Yüzen Stil - Teknede etnik bohem

Gezgin ruhlu bohemler, farklı kültürlere, inanışlara, toplumlara özgü semboller, desenler ve nesneler… Bu ay teknede etnik bohem stilde oldukça kullanılan etnik unsurlardan esinlenerek tasarlanmış özgün obje örnekleri sunuyoruz. Piyasada kolayca bulabilecekleriniz dışında tasarımcı ürünleri de önerilerimiz arasında…

Yazı: Ceren Civaoğlu Tugay (info@cerencivaoglu.com)
Özgün el yapımları

Kubbe formundan esinlenerek tasarlanan, Murano camının 1000 derecede şekillendirilmesiyle oluşturulan Müge Arslan dizaynı büyüteç seti, teknesinde çalışma masası oluşturmak veya dekor olarak kullanmak isteyenler için çekici bir ürün. Bu özel ürünün yanı sıra aynı serinin şişe tıpası ve kokteyl seti gibi versiyonları da farklı tercihler için dikkat çekiyor.

Kontrastlarla göz alın
Özbek gelin takı detayları kullanılarak tasarlanmış bu tepsi tam kontrast sevenlere göre. Modern mimaride sıkça kullanılan objelerden biri olan kalın düz kesim camla kombin edilmiş, İrem Bonfil tasarımı bu Dot Design obje; gelenekselle çağdaşın mükemmel bir birleşimi. Bu özel ürünü dilerseniz takının taşlarının renklerine uygun bir kaseyle kombinleyebilirsiniz.

Yazının devamı Şubat 2017 sayımızda..

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.