Tekneye ne söylesek?

Tekneye ne söylesek?

Teknenizde Ege koylarının keyfini çıkarırken bir anda canınız kahve isterse veya ihtiyacınız aklınıza gelirse ne yaparsınız? Artık ya teknenize sipariş ediyorsunuz ya da yakındaki tekne marketlere şöyle bir uğruyorsunuz. Yazı kolaylaştıran hizmetleri, sizin için derledik.

Yazı: Betül Usta

Kahve Dünyası Algötür Tekne

Kahve Dünyası Algötür 2020 yılında başladığı tekne servisine, bu sene de Bodrum, Marmaris ve Göcek koylarında devam ediyor. Kahve Dünyası Algötür, Hollanda’dan özel olarak getirdiği sürat tekneleriyle deniz üzerinde binlerce tatilciye servis veriyor.

Kahve Dünyası Algötür Tekneleri, sıcak-soğuk kahvelerden dondurmaya, unlu mamulden çikolataya kadar uzanan sevilen lezzetleri, sipariş hattı üzerinden bir telefonla istedikleri koya getiriyor. Ayrıca Kahve Dünyası Algötür Tekneleri belirli bir seyir rotasıyla koyları dolaşarak tekneleri ziyaret ederek alışveriş yapmanızı da sağlıyor. Bodrum’da Türkbükü, Tavşan Adası, Torba gibi koylarda, Marmaris’te Cennet Koyu, Kocabahçe, Göcek’te ise Akvaryum Koyu, Hamam Koyu, Bedri Rahmi Koyu, gibi koyları dolaşıyor.

Hizmetten yararlanmak isteyenlerin Bodrum için 0850 288 10 22, Göcek için 0850 288 10 33, Marmaris için de 0850 288 10 44 numaralı telefonu arayıp sipariş vermesi ve konumlarını paylaşmaları yeterli oluyor. kahvedunyasi.com

Migros Deniz Market

45 metrelik boyu, 168 metrekarelik satış alanıyla birebir Migros mağazası formatındaki, Migros Deniz Market bu yıl da Ege koylarında. Paketli meyve-sebze, et ve şarküteri ürünlerinden, günlük ekmeğe, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine ve buza kadar 3.500’den fazla ürün çeşidi bulunuyor.

Migros, “Deniz üstü Bulut Mutfak” hizmetiyle de, deniz severleri çok lezzetli yemeklerle buluşturuyor. Müşteriler, Migros Deniz Market’in botları ile mağazaya getirilerek alışverişlerini kendileri yapabiliyor. Migros Deniz Market’in lokasyonu, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla tam uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık takip edilebiliyor.

Migros Deniz Market, yaz süresince haftanın 7 günü Fethiye Şövalye Adası ile Göcek’te bulunan adalara ve kara ulaşımı olmayan koylara hizmet götürüyor. www.migros.com.tr

CarrefourSA Mavi

CarrefourSA Mavi teknesi, Göcek’te 25 farklı koy (Göcek, 12 Adalar ve Dalaman koyları) ve yedi restorana uğrayarak paketli yaş sebze-meyveden süt ve süt ürünlerine, kahvaltılıklardan kuru gıdaya, donmuş gıdalardan içeceklere, kişisel bakım ve hijyen ürünlerinden deniz- plaj ürünlerine kadar 2000 çeşit ürünü yaz boyu müşterileriyle buluşturuyor.

Toplam 80 metrekare alışveriş alanına sahip olan 22.5 metre uzunluğundaki CarrefourSA Mavi, bu yıl drone ile de dağıtım yapacağını açıkladı. Telefonla sipariş vermek için 0505 184 95 95 numaralı hat aranabiliyor. www.carrefoursa.com

 

 

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.