Raymarine ve Tuna Masters işbirliği

Raymarine ve Tuna Masters işbirliği

Raymarine, 14-17 Eylül 2023 tarihlerinde Marin Alaçatı ev sahipliğinde 17. gerçekleştirilecek Tuna Masters Alaçatı Turnuvası’nın ana sponsoru oldu.

Tuna Masters Turnuvaları ve Raymarine, balıkçılıkta yıllardır yaptıkları işbirliğini, bu yıl Tuna Masters Alaçatı Turnuvası’na ana sponsor olarak taçlandırdı. 14-17 Eylül 2023 tarihlerinde Marin Alaçatı ev sahipliğinde 17. gerçekleştirilecek Avrupa’nın en büyük açıkdeniz balıkçılık turnuvası artık gün sayıyor.

Raymarine ve Tuna Masters işbirliğiRaymarine’nin yeni ürünü Axiom serisi, çıktığı ilk günden beri, balıkçıların vazgeçilmezi oldu. Tuna Masters Turnuvalarının ve turnuvada yarışan birçok teknenin bu yeni sistemle donatılmış olması da tesadüf değil.

Tuna Masters serisi, 7-10 Eylül’de de Teos Marina ev sahipliğinde Sığacık Seferihisar’da, sekizinci kez Raymarine’nin de katılımıyla gerçekleşecek. Her iki turnuvada da yeni çıkan Raymarine ürünleri, uygulamaları ve kullanımları detaylı bir şekilde anlatılırken, Raymarine teknik ekibi tüm yarışmacılara her türlü destek için hazır bulunacak.

Türkiye’nin usta balıkçılarını bir araya getiren Tuna Masters serisi, her yıl birçok uluslararası sporcuyu da ağırlıyor. Yıllar boyunca amatör balıkçılık rekorları kıran turnuvalarda, 2017 senesinde 295 kg. ağırlığında bir dev mavi kanat orkinos yakalandı.

2021 yılı ise 275 cm. boyunda yine dev bir kılıç balığı, ekibini şampiyonluk kürsüsüne taşıdı. Geçen yıl ki turnuvalar ise şimdiye kadar en çok toplam vuruş alınan, en çok balık tutulan ve de en önemlisi en çok geri balık salınan yıl olma özelliğini taşıdı.

Toplamda 154 vuruş ve mücadele, 64 yakalama ve 34 geri salma, bugüne kadar görülmemiş bir rekor geldi. Tuna Masters Teos ve Alaçatı turnuvaları tüm izleyicilere açık olacak. turimpeks.com.tr – fishingalacati.com

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.