Pembenin cazibesi: VisionF 80

Pembenin cazibesi: VisionF 80

Tam da Barbie filmi gündemdeyken pembe rengiyle dikkat çeken dördüncü VisionF 80 gövdesi, uluslararası bir teknoloji girişimcisi için inşa edildi.

Dördüncü VisionF 80 göz alıcı pembe rengiyle suya indi. 18 knot maksimum hıza ve 1800 deniz milinin üzerinde menzile sahip 24,6 metrelik yat tamamen alüminyumdan üretilmiş.

Uluslararası bir teknoloji girişimcisi için inşa edilen yatın, rengiyle kalabalığın arasından sıyrılması garanti. Üçüncü gövde özel bir tamamen siyahken, bu müşteri ise yatının özel bir pembe tonuna boyanmasını istemiş.

İkiz Volvo Penta IPS 1050 makineleriyle donatılmış VisionF 80, 54 m2’lik bir ana salona, Dört misafir süitinde sekiz misafir için lüks konaklama seçeneklerine, dış dümen mahalline sahip flybridge’e sahip. VisionF Yachts’ın şu anda yapım aşamasında olan ve 2023/2024 kışında piyasaya sürülecek olan yeni VisionF 82 serisinde üç gövdesi bulunuyor.

VisionF Yachts Genel Müdürü Ali Tanır, “Bu projenin teslimat aşamasında bile yer aldığım için çok mutluyum, o birçok yönden benzersiz. Gövde rengi ve birçok tasarım noktası, tüm detaylarıyla Thurstan Design – London sayesinde yaratıldı.” dedi.

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.