Tezman Sigorta’ya ödül

Tezman Sigorta’ya ödül

Tezman Sigorta, HDI Sigorta 2021 Kurumsal Acenteleri arasında Türkiye birincisi oldu. Ayrıca HDI Sigorta’nın en önemli ödülü olan 2020 Kahramanlar Kulübü Süper Kahraman Ödülü’nü de kazandı.

Ödülleri teslim alan Tezman Sigorta Genel Müdürü Cenk Heriş, “2022 yılında da hedeflerimiz doğrultusunda, her sene olduğu gibi müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Kusursuz hasar servisimizle birlikte, kuvvetli müşteri ilişkilerimiz ve bilgi birikimimizle portföyümüzü büyütmeyi hedefliyoruz.” dedi.

HDI Sigorta Grup Müdürü Öznur Öktem ise düşüncelerini “Ülkemizin önde gelen sanayicilerinden Tezman Holding ile uzun yıllardır süregelen verimli ve başarı bir iş birliğimiz var. Bı grafiği yüksek ilişkilerimizin önümüzdeki yıllardada daha da yükselen bir grafikle artacağına gönülden inanıyoruz. Her zaman olduğu gibi sigortacılıkta güven ve sürdürebilirlik anlayışı ile devam edeceğiz. Hep birlikte kendilerine de ayrıca teşekkür ederiz.” şeklinde ifade etti.

40 yılı aşkın tecrübesiyle Tezman Sigorta, ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşları ve otel zincirlerinin oluşturduğu geniş müşteri portföyüyle geniş müşteri portföyüyle sektörde faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.

İletişim: tezmansigorta.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.