Tezmarin’den iki yeni temsilcilik

Tezmarin’den iki yeni temsilcilik

Tezmarin, elektrikli dıştan takma motorlar üreten TEMO markasını ve İtalyan BWA şişme botlarını Türkiye’ye getiriyor.

Tezmarin, iki yeni temsilcilik anlaşması yaptı. Elektrikli dıştan takma motorlar üreten TEMO ve İtalyan şişme bot üreticisi BWA Tezmarin çatısı altında Türkiye’de satılacak.

Küçük tekneler için uygun olan ve Fransa’da tasarlanan TEMO elektrikli dıştan takma motorların, hem teknecilere hem de çevreye özen gösterdiği belirtiliyor. 5 kg’dan daha az ağırlığa sahip olan TEMO’nun, teleskopik boyutuyla (130’dan 170 cm’ye kadar) işlevli ve çok yönlü tutacağı, kontrolü kolaylaştırıyor.

450 Watt’lık motoruyla TEMO, 3m uzunluğundaki üç kişilik bir botu kolayca hareket ettirmenize olanak tanıyor. Soket sistemiyle kolayca yuvasına sabitlenebilen TEMO, her türlü teknede (tender botlar, balıkçı tekneleri, yelkenli botları vb.) ve tüm sularda gezinmenize fırsat veriyor. Doğrudan 220V veya 12V prize takılıyor ve ardından seyir hızında 80 dakikalık özgürlük sunuyor.

TEMO motorlar 5kg'dan daha hafif.
TEMO motorlar 5kg’dan daha hafif.

BWA da Türkiye’de

Tezmarin ayrıca, İtalyan BWA şişme botlarını da, 2021 yılının Eylül ayında yapmış olduğu anlaşmayla Türkiye pazarına sunuyor.

BWA 30 Premium
BWA 30 Premium

Bir İtalyan markası olan BWA’nın, kalite anlayışı Premium, Granturismo ve Professional serilerinde hayat buluyor. Bu yenilikçi ve işlevsel botlardan Granturismo serisindeki dıştan takmalı model Sport 26 GTO, günlük gezi ve su sporları için ideal. 18 kişilik yolcu kapasitesine sahip modelin hem havuzluğunda yer alan oturma grubu istenirse güneşlenme alanına çevrilebiliyor ya da yemek masası ile keyifli bir yaşam alanı haline getirilebiliyor. Ön güvertedeki oturma alanı istenildiğinde ek minderlerle güneşlenme alanına çevrilebiliyor. Maksimum 300hp makineyle donatılan modelde uzun mesafe seyri için 350lt’lik bir yakıt deposu bulunuyor.

BWA 30 Premium ise, 20 kişi taşıma kapasitesine sahip. Modelin havuzluğunda, elektrikli yükselebilir bir masa yer almakta. Mobilya ve döşemesiyle tam donanımlı bir kabin+WC, gece konaklama yapacak sahipleri için özenle düşünülerek tasarlanmış. www.tezmarin.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.