Vicem 50 Classic

Vicem 50 Classic

Vicem Yachts’ın klasik serisinin en ufak modeli olan bu yeni Vicem 50 Classic, Grand Banks ve Palm Beach gibilere meydan okuyacak.

Vicem’in serisi geniş ve oldukça eklektik olsa da tersanenin klasik serisinin en ufak modeli olan bu yeni 50, Grand Banks ve Palm Beach gibilere meydan okuyacak. Pek çok özelleştirme imkanı sunan 50ft’lik bu Wheelhouse gezi teknesi infüzyon tekniğiyle üretilmiş GRP gövdeye sahip.

Vicem 50 Classic ‘in zamana meydan okuyan dış görüntüsü, etkileyici yerleşim seçenekleri sunan iç mekana uzanıyor. Standart tekne, yukarıda bir mutfak, başta bir master kamara, aralarındaki günlük kullanım banyosunu kullanan twin ve ranza yataklı iki misafir kamarası olmak üzere üç kamaralı bir yerleşime sahip.

Ayrıca, salondaki oturma alanını genişleten, iskele taraftaki ranzaların yerine L şeklinde iyi bir mutfağın yerleştirildiği bir yerleşim daha mevcut. Master kamarayı biraz daha genişletmek üzere, yatağı enine yerleştirip her iki yanında geçiş bırakan, twin yataklı kamaranın olduğu bölümü kocaman bir giyinme odası, ya da geniş bir günlük kullanım banyosu/makinelerin bulunduğu bir çamaşır odasına dönüştüren yerleşim seçeneği işleri biraz daha ilginçleştiriyor. Bu seçenekte iskele taraf mutfağa ya da ikinci bir kamaraya ev sahipliği yapıyor.

Sakin seyir 50’nin alametifarikası, azami sürati 30 knot’ın hemen altında, konforlu seyir sürati ise 20’lerin ortasında. 400hp IPS600’ler (şaft seçeneği de mevcut) deplasman süratlerine düşürüldüğünde tekne yaklaşık 480 deniz mili menzil sunuyor.
İletişim: vicemyachts.com