Yalıkavak Marina bir kez daha “Dünyanın En İyi Süperyat Marinası” olmaya aday!

Yalıkavak Marina bir kez daha “Dünyanın En İyi Süperyat Marinası” olmaya aday!

Dünya yatçılık sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olan İngiltere merkezli The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından beş kez Türkiye’ye kazandırılan prestijli ödülüyle tanınan Yalıkavak Marina, başarılarını artırmak ve bir kez daha “Dünyanın En İyi Süperyat Marinası” olmak için tüm dostlarını tekrar oy vermeye çağırıyor.

Yalıkavak Marina, “2018-2019 ve 2022-2023 Yıllarının En İyi Süper Yat Marinası”, “2020-2021 Yılların En İyi Uluslararası Marinası” ve “Temiz Marina” ödüllerine layık görülmüş ve Türkiye’nin ilk ve tek “5 Altın Çıpa Platin” derecesiyle ödüllendirilmiştir. Şimdi, bu gurur verici unvanı sürdürmek ve ülkemiz adına altıncı kez bu büyük ödülü almak için çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinası olan ve dünya genelinde en iyi 10 marina arasında yer alan Yalıkavak Marina, 2024 yılında da değerli tekne sahipleri ve deniz severlerin desteğiyle ödülünü korumayı ve Türkiye’ye bir kez daha bu prestijli ödülü kazandırmayı amaçlıyor.

Nasıl oy verebilirsiniz?

Destek olmak için gereken tek şey, sadece birkaç tık uzağınızda.

Oy kullanmak son derece kolay! https://www.tyha.co.uk/marina-awards#form adresine gidin, arama kutucuğuna Yalıkavak Marina’yı yazın, e-posta adresinizi ve varsa teknenizin ismini (veya bu alana herhangi bir kelimeyi) ekleyerek 30 Ağustos 2024 tarihine kadar oy verebilirsiniz. Yat sahibi olmanıza gerek yok, herkes oy verebilir!

Bu yıl da her kategori için bir kazanan belirlenecek. Her kategori için bu yıl da bir kazanan olacak. Bu marina başına düşen oyların marinanın bağlama yerlerinin sayısına bölünmesiyle belirleniyor. Yılın Marina Çalışanı, Marina Takımı ve Sürdürülebilir Marina ödülleri için ise, bir jüri paneli adaylar hakkında verilen yorumları değerlendirerek kazananı belirliyor. Marina sektöründe mükemmelliği ve sürdürülebilirliği teşvik eden bu uluslararası oylamaya dünya çapında Gold Anchor akredite birçok marina katılıyor.