Aygaz marin tüp

Aygaz marin tüp

Teknelere özel “Kalkansız Marin Tüp” üreten Aygaz, LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmeti servisiyle de dikkat çekiyor.

61 yıldır sektörünün lider markalarından olan Aygaz, bu kez deniz tutkunlarına yönelik çalışmalar yapıyor. Her teknenin tüp dolabına sığan, kalkansız marin tüpü üreten Aygaz ayrıca LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmetleri servisiyle de daha güvenli bir seyir sağlıyor.

Teknelere özel olarak üretilen ve her teknenin tüp dolabına sığan, Aygaz Marin, ergonomik ve kalkansız tasarımıyla dikkat çekiyor. Aygaz’ın LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmetleri ise İstanbul’un yanı sıra Ege ve Akdeniz’de tekne kullanıcılarının güvenli yol arkadaşı olmaya devam ediyor.

Aygaz marin Avrupa’da kullanılan marin tüpleriyle aynı bağlantı özelliklerine sahip.

Küçük tüp dolaplarıyla uyumlu tekne tüplerinin zor bulunmasına çözüm olarak piyasaya sürülen Aygaz Marin tüpü, dar çapıyla tüp dolaplarındaki yer sorununu ortadan kaldırdığı gibi; kalkansız tasarımıyla LPG tesisatına çok daha kolay bağlanarak tekne sahiplerinin yaşamını kolaylaştırıyor.

Avrupa’da kullanılan marin tüpleriyle aynı bağlantı özelliklerine sahip olan kalkansız “Marin Tüp” ile, Ege ve Akdeniz’deki ülkelere yapılacak seyahatler sırasında tüp ihtiyacının doğması halinde ek bağlantıya ihtiyaç duymadan ilgili ülkelerden temin edilen tüpler kullanılabilecek.

LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmeti

Aygaz, Türkiye’de teknelerin LPG tesisatlarının güvenliğine ilişkin bir çalışma başlatarak “LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmetini” oluşturdu.

Aygaz, bu hizmet sırasında Avrupa standartlarına uygun şekilde titreşim ve korozyona dayanıklı marin LPG ekipmanlarını müşterilerine sunuyor. Dünyaca ünlü GOK markasının Türkiye distribütörü olan Aygaz’ın tekne kullanımına uygun LPG ürünlerini hem hizmet sırasında hem de Aygaz’ın online satış kanallarından temin etmek mümkün.

Daha güvenli seyir için Aygaz LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmeti almak isteyen ya da ekipman montajına ihtiyaç duyan tekne sahipleri, gerekli bilgi ve irtibatı Aygaz’ın LPG’li cihazlar satış platformu olan www.keyiflibahce.com adresinden edinebiliyor. Marin Tüp sipariş etmek için ise Aygaz Mobil uygulaması indirilebilir.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.