ACR Electronics Resqlink PLB 400 Serisi

ACR Electronics Resqlink PLB 400 Serisi

ACR Electronıcs Resqlınk PLB 400 Serisi

ACR Electronics’in piyasaya sürdüğü yeni PLB 400 serisi acil durumlarda daha hızlı bulunabilirlik için yeni özelliklerle donatılmış.

ACR Electronics yeni bir PLB 400 serisini piyasaya sürdü; ResQLink 400 ve ResQLink View Kişisel Konum Vericileri. Bu kişisel konum vericileri acil durumda aktif hale getirildiğinde 406MHz acil durum frekansında özgün kodlu (her cihaz kullanıcısı üzerine kaydediliyor) bir mesajı, bir uyduya veya kara istasyonlarına 24 saat boyunca gönderebiliyorlar. Kompakt ve kolay taşınan cihazların her iki modelinde de test tuşundan uzağa yerleştirilmiş korumalı bir aktivasyon tuşu, kemer klipsi ve ağızla şişirme klipsi gibi farklı takılma seçenekleri ve kolay açılabilen bir anten bölmesi gibi özellikler bulunuyor.

Yeni tasarım değişikliklerinin tamamı ACR Electronics Hayatta Kalma Kulübü cihaz geliştirme programı tarafından önerilmiş. Yüzer özellikte ve 24 saati aşan çalışma ömrü sağlayan pillerle donatılan cihazlar ayrıca mürettebatın kurtarılmasında yüksek parlaklıkta çakar ışık yanında gece görüş gözlükleriyle kullanım için kızılötesi bir çakar da içeriyor. ResQLink View Optik Görüntü Teknolojisi ise cihazın tüm çalışma verilerini görüntüleyen bir ekrana sahip. Ekranda GPS koordinatları, kullanma talimatları, kullanım ipuçları, yayın verileri ve pil ömrü izlenebiliyor.
İLETİŞİM: cihangemi.com.tr