Invictus’un yeni amiral teknesi, TT460

Invictus’un yeni amiral teknesi, TT460

Invictus’a özgü temel çizgilerine sahip, “stil ve performansla” birleştirilmiş ve iki Volvo Penta IPS 650 makineyle donatılan yeni TT460 tanıtıldı.

Invictus’un yeni amiral teknesi Invictus TT460, çok sayıda kişiselleştirme imkanı sunmasıyla, güvertede tercihe göre eklenen katlanabilir yan platformlarıyla dikkat çekiyor.

Invictus Yachts‘ın tasarımcısı Christian Grande, “Deniz sadece bir tatil yeri veya bir fotoğraf için büyüleyici bir arka plan değildir – bir yaşam tarzıdır” diyor. “Bu yat, gemide geçen bir günün enerjisine ve duygularına şekil verme arzusundan doğdu. Zaman durduğunda siz güneş ve dalgalarla bir bütün olabileceğinizi hissediyorsunuz. Tüm bunlar stilden ve her deneyime değer katan gerçek İtalyan zarafetinden ödün vermeden yapılabilir. ”

Yeni Invictus TT460 için öne çıkan karakteristik özellik, ön camın pruvadan geminin ortasına kadar, karbon hardtop ile kusursuz bir şekilde harmanlanıp bu yatın etkileyiciliğini artırması.

Çevresinde rahat bir yürüme yolu bulunan güverte, baş tarafında geniş bir güneşlenme terasına ve kenarında oturma alanına sahip. Teknenin ortasındaki yemek masaları, ikinci bir güneşlenme terasına yer açmak için katlanıp ve hardtop ile gölgelenebiliyor. Aynı pozisyonda, üst kısımlar, yattaki yaşanabilir alanı artıran iki katlanabilir platformla donatılabiliyor.

Kıçtaki yüzme platformuna ve tüm güverteye tik ağacı döşenebiliyor. Bu tür yatlarda alışılmadık bir özellik olarak yüzücülerin tekneye tırmanmasına yardımcı olmak ve dingiyi yönetmek için hidrolik hareketli bir cihaz eklenebiliyor.

Invictus TT460 tekne sahiplerine, kıçta dönüştürülebilir bir çift kişilik yatak ve pruvada bir salon alanı içeren açık alan çözümünden, alanları bölmeye ve mahremiyeti artırmak için bölmelerin dahil edilmesine kadar, iç mekanları özelleştirmek için birçok fırsat veriyor.

Atelier Invictus’tan seçilebilecek çok sayıda renk ve döşeme türü bulunuyor. Böylece tekne sahipleri, teknelerini ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ve kişisel zevklerine göre yapılandırabilirler.

Atelier Invictus, müşterilerine aynı zamanda uzman zanaatkarlar ve yüksek nitelikli tedarikçilerden oluşan bir ağ sunmakta. Bu nedenle müşteriler, satın almanın ilk aşamalarından itibaren takip ediliyor. Teknenin malzemeler ve ekipmanıyla baştan tasarlandığı gerçek bir sanal laboratuvarda yönlendiriliyor. Bu da, endüstriyel olarak üretilmiş bir teknenin sahibinin kişiliğini, tarzını ve zevkini ifade edecek şekilde kişiselleştirmesine olanak tanıyor.