Alfastreet Marine Türkiye’de

Alfastreet Marine Türkiye’de

18 ile 28ft arası tamamıyla kişiselleştirilebilen motoryatlar üreten Slovenyalı tersane Alfastreet Marine, ocak ayında yapılan anlaşmayla Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetleri konusunda uzun yıllardır Alman üretici Bavaria Yachts’ın distribütörlüğünü başarıyla sürdüren Gena Yatçılık tarafından temsil edilecek.

Butik bir tekne üreticisi olan Alfastreet Marine sektörde fonksiyonel, kullanışlı ve zamansız tasarımlarıyla tanınıyor. Markanın sahibi ve mimarı olan tekne tutkunu Iztok Pockaj, her ayrıntıya büyük önem veriyor. Kullanıcılarına, minimum bakımla uzun yıllar sorunsuz kullanabilecekleri tekneler üretmeyi ana misyonu olarak benimseyen tersane, bu misyon doğrultusunda sürekli olarak kullanıcı yorumlarıyla kendini geliştirmeyi hedefliyor. Slovenya’nın İtalya sınırına yakın bölgesi Sezana’ya konumlanan Alfastreet Marine tesislerinde üretilen tüm modeller elektrikli versiyonlarıyla birlikte sunuluyor.

İLETİŞİM: gena-yacht.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.