Aquila 70 Luxury Power

Aquila 70 Luxury Power

Muhteşem çizgiler, kusursuz denge ve lüks… Amerikalı tersanenin yeni amiral gemisi Aquila 70 Luxury Power, bu kelimelerle tanımlanıyor. Bu güçlü katamaran, estetik ve hoş bir tasarıma sahip ve çarpıcı olduğu kadar lüks bir yat. 21.26 metrelik model, farklı makine seçenekleriyle donatılabiliyor ve maksimum 27 knot hıza ulaşabiliyor. Güç ve manevra kabiliyeti, joystick kontrolüyle birleştirilmiş iki adet 1000hp Volvo Penta D-13 içten takmalı makineden geliyor. Karbon fiber takviyeler, teknenin gücünü artırırken ağırlığı azaltıyor. Güverte altının sudan yüksek olması, seyirde daha fazla konfor ve sürat sağlıyor.

Aquila 70 Luxury Power, 8.23 metre genişliğinde bir master süit dahil olmak üzere aydınlık ve ferah yaşam alanlarına sahip. Zengin ahşap kaplamalar, yumuşak kumaşlar, akıllı cihazlar, tasarım mobilyalar, tavan yüksekliği ve panoramik pencerelerin yanı sıra çok yönlü iç mekân tasarımı, tekne deneyimini daha iyi hale getiriyor.

Aquila’nın imza merdivenleri, köprü üstünden ön güverteye kolay erişim sağlarken, geniş Portekiz köprüsüne sahip köprü üstü tamamen kapatılabilen klimalı bir yaşam alanına dönüşebiliyor. Tercih edilirse botu denize indirerek, rahat oturma yerleri, büyük plaj alanı ve derin yüzme merdiveniyle kıç tarafta keyifli vakit geçirilebiliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Tam boy 21.26 metre
En 8.20 metre
Deplasman (boş) 47 ton
Yakıt tankı 5.480 litre
Temiz su kapasitesi 1.560 litre
Pis su kapasitesi 740 litre
Fiyat Firmayla iletişime geçiniz
İletişim tezmarin.com