Sherpa 60

Sherpa 60

Arcadia Yachts’ın Sherpa 60 modeli yenilikçi bir megayatta benzersiz alanlar, yenilikçi yeşil ve teknolojik çözümler sunuyor.

Arcadia Yachts, Türkiye’de Tezmarin tarafından temsil edilen bir marka. Sherpa 60, Arcadia’nın yenilikçi teknolojileri bir araya getiren megayatı. Sherpa 60, dümen, kamara ve mutfak için ön bölümde yer alan benzersiz alanlarıyla, limandaki diğer teknelerden onu ayıran bir profile sahip. Teknenin alçak yüzme platformu, tasarımın işlevselliği takip ettiği bir düzende. Ve bu açık güverte düzeni alışılmadık miktarda kullanılabilir güneşlenme ve sosyalleşme alanı sunuyor.

Up&Down pencereler, sahiplerinin ve misafirlerinin isteklerine göre sky lounge alanını açık veya üstü kapalı bir güverteye dönüştürüyor. Kenarlar açık olabilir veya bir düğmeye dokunarak geniş, klimalı bir alan oluşturmak için pencereler sert tavana kadar yükselebiliyor. Büyük kıç güvertede üç şezlonglu bir güneşlenme alanı ve C şeklinde bir kanepe, yemek masası, bar, buzdolabı ve lavabo bulunan ayrı bir sosyal alan bulunmakta.

Sherpa 60 büyük kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor.
Sherpa 60 büyük kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor.

Kıç güverte ve büyük yüzme platformu tik ile kaplı. Kıç güvertenin altı, bir bot ve eğlenceli deniz oyuncakları için yeterince büyük bir garaja sahip. Yaklaşık 25 m2’lik son teknoloji güneş panelleri, teknenin sistemlerini çalıştırmak için yeterli gücü üretiyor. Teknede, verimli, konforlu gövde formları, çevik, yüksek performanslı yenilikçi IPS sistemiyle birleşiyor.

Tam boyu 18,67 metre olan yat, standart olarak çift Volvo Penta IPS 600 ile donatılıyor ve opsiyonel olarak 700-800 seçenekleri de bulunuyor. Maksimum hız olarak standart donanımda 19.5 knot’a ulaşıyor, seyir süratiyse 16 knot.

İletişim: tezmarin.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.