Arkas’ın teknelerini AquaMarine koruyacak

Arkas’ın teknelerini AquaMarine koruyacak

Arkas Sailing teknelerini Aquamarine koruyacak

Ülkemizin başarılı yelken takımlarından Arkas Yelken Takımı, teknelerini koruma ve performansının daha da artması için İngiliz AquaMarine’e teslim etti.

Foul Release tip yeni nesil gövde kaplamaları ile AquaMarine firması kendi alanında bir dünya lideri olma yolunda başarıyla ilerliyor. Bu tip kaplamalar, geleneksel zehirli boyalara göre daha modern ve çevre dostu temiz bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra AquaMarine Foul Release tip kaplamalar kullanıcı dostu yapılarıyla sağlık açısından doğabilecek riskleri azaltıyor.

Çeşme merkezli Arkas Yelken Takımı’nın Skipper’ı Tolga Yağlı, AquaMarine’nin yeni nesil ürünü ile ilgili şunları söyledi; “Üründen son derece etkilendim. Bodrum Cup’ta bu yeni ürünü kullanan ilk teknede olmaktan son derece mutluyum. Yaklaşan yarışlarda ürünü test etmek için sabırsızlanıyorum.”

Tanıtım 25 Ekim’de
Çeşme Altınyunus Marina’da 25 Ekim 2016 tarihinde, Arkas Yelken Takımı’nın teknesi üzerinde yapılacak uygulama sonrası AquaMarine ürünlerinin tanıtımı yapılacak. AquaMarine ve Türkiye temsilcisi olan Deka Marin, yeni nesil gövde kaplamasının faydalarını anlatmak ve maksimum performans için nasıl uygulanması gerektiğini göstereceği etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından boya uygulamacılarını davet ediyor. Tüm uygulamacı ve katılımcıların seyahat giderleri Deka Marine tarafından karşılanacak (Uçak bilet bedellerinin Deka Marine firmasına fatura edilmesi kaydıyla). Ayrıca katılımcılar özel fiyatlar ile AquaMarine ürünlerine sahip olmanın avantajını yakalayacaklar.

AquaMarine Etkinlik Programı
• 10:00 – 11:30 Izmir havaalanına varış
• 12:30 Çeşme Altınyunus Marina
• 13:30 Sunum ve uygulamalı
• 18:00 İzmir havaalanına doğru hareket

Kimler katılmalı
• Kanıtlanmış gövde koruma teknolojisi ile mevcut müşterilerini memnun etmek isteyen yeniliğe açık uygulamacılar
• Geleneksel zehirli boyalara alternatif arayan yenilikçi tekne sahipleri ve yeni pazarlar arayan uygulamacılar
• Kendi bölgelerinde resmi uygulamacı olmak isteyen ve bunu taahhüt eden uygulamacılar.

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.