Axopar 22 Spyder

Axopar 22 Spyder

Axopar 22 Spyder - Seyirde

Finlandiyalı tersane yeni modeli Axopar 22 Spyder ile heyecan verici performansa sahip, rekabetçi fiyatıyla kolay ulaşılabilir olmayı amaçlıyor.

Finlandiyalı tersane Axopar muhtemelen yeni bebeğini böyle tanıtmak istememiştir ama dünya Axopar 22 Spyder’ı pandemi nedeniyle ilk kez Helsinki’deki bir vagon fabrikasındaki sanal lansmanda gördü.

Ekip, ufak boyutlarından ve karmaşık kalıplarından dolayı bunun inşa etmesi en güç model olduğunu itiraf ediyor ancak Axopar 22 Spyder’ın gerçeğinin çizimlerindeki stili ve görüntüsünden bir şey kaybetmediğini görmek sevindirici. Bu ufak bir tekne olsa da, alçak yan güverteleri ve merkezdeki konsolun içindeki tuvaletiyle büyük bir teknenin özelliklerine sahip.

Ufak boyutlarına rağmen 22, Axopar’dan beklediğimiz tüm kullanışlılığa sahip, yani kıç güvertede bir oturma bölümü, U-şeklinde, masası güneşlenme minderine dönüştürülebilen bir oturma grubu ve ortada su sporları malzemelerinin muhafaza edilebileceği ve üzerinde oturma bölümü olan bir kompartıman ve güneşlenme minderi seçenekleri mevcut.

Dümen bölümü ağırbaşlı ve her zaman olduğu gibi dümenci odaklı; derin, açılı ön cam panel ve her iki yanındaki rüzgârın güverteye akışını kesen açılan kanatlar dikkat çekici ilaveler. Su sporlarına meraklı olanlar için sunulan Axopar X Jobe seçeneği tekneye sığabilecek pek çok su sporu malzemesi ve bunlarla uyumlu renk şemaları sunuyor. Bu, 2021’de deneme seyri yapmayı sabırsızlıkla beklediğimiz bir tekne.
İLETİŞİM: aqua-motor.com

AXOPAR 22 SPYDER – TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 7.2m (23ft 2in)
EN 2.23m (7ft 4in)
MAKİNE Tek 115hp-200hp kıçtan takma
MAKSİMUM SÜRAT 45 knot
FİYATI 57 bin Euro (Güncel fiyat için firmayla iletişime geçiniz.)