Baharın Keyfini Sürün Vol. 5

Baharın Keyfini Sürün Vol. 5

Tezmarin, Kosifler Oto ve PowerApp işbirliğiyle 26-28 Nisan tarihlerinde düzenlenen Baharın Keyfini Sürün Vol. 5 daveti, tekne ve otomobil tutkunlarını beşinci kez bir araya getirdi.

Tezmarin, Kosifler Oto ve PowerApp işbirliği 26-28 Nisan tarihlerinde düzenlenen Baharın Keyfini Sürün bahar daveti, tekne ve otomobil tutkunlarını Setur Marinas Kalamış Fenerbahçe Marina’da beşinci kez bir araya getirdi.

Heyecanla beklenen ve geleneksel hale gelen davette üç gün boyunca, denizde Tezmarin çatısı altında bulunan ve bu yıl 140. kuruluş yılını kutlayan Beneteau’nun lüks yelkenli ve motorlu tekneleriyle, motorlu katamaran markası Aquila’nın en yeni modeli Aquila 42’nin lansmanı gerçekleştirildi.

Baharın Keyfini Sürün Vol. 5
Baharın Keyfini Sürün bahar daveti, tekne ve otomobil tutkunlarını Setur Marinas Kalamış Fenerbahçe Marina’da beşinci kez bir araya getirdi.

Karada ise Kosifler Oto’nun sergilediği tamamen elektrikli Yeni BMW iX2, Yeni BMW i4, Yeni BMW iX1, Yeni BMW i5 M60, Yeni BMW i7 ve diğer Elektrikli BMW modelleri incelendi. Ayrıca ilk kez sergilenen MINI Countryman Elektrikli büyük ilgi topladı. Otomobillerin yanında BMW Motorrad modellerinden R1300 GS, CE 04, CE 02 ve R12 Nineteen motosiklet tutkunlarıyla buluştu.

PowerApp’in canlı DJ performansıyla müzikle dopdolu geçen etkinliğin ikinci gününde misafirler, Deniz Sipahi’nin canlı sahne performansıyla keyifli bir gün geçirdi.