Big Boyz Festival başlıyor

Big Boyz Festival başlıyor

“Büyüklere oyuncaklar” konseptiyle bu yıl beşincisi düzenlenecek, hobi ve aktivite festivali Big Boyz Festival, 3-4 Haziran tarihlerinde macera severleri Kalamış Marina’da buluşturuyor.

Macera severlerin kalbi bu yıl yine büyük bir heyecanla İstanbul Kadıköy’deki Kalamış Marina’da 3-4 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan Big Boyz Festival ile atacak. “Büyüklere oyuncaklar” konseptiyle bu yıl beşincisi düzenlenecek Big Boyz Festival meraklılarına araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçları görme, deneyimleme ve alışveriş fırsatı sunacak. Bir çok markanın yeni ürünlerini meraklılarıyla ilk kez buluşturacağı festivalde hobi severler, dopdolu 2 gün yaşayacak. Festival ayrıca, eğlence ve heyecan dolu aktivitelerin yanında renkli partilere de ev sahipliği yapacak.

Borusan Oto ve BMW Motorrad, Doğan Trend, MG Otomotiv ve Suzuki, Stafu-Pro, Otokoç, Motul, Victorinox, İzeştaş, Spormoto KTM, Harley Davidson, Mv Agusta, Ecovolt Scooter, Electrowind, Balcı Motor, Crawler, Java ve QJ Bluemotor, Amega, Büyüklere Oyuncaklar, Yemekalanı.com, Delapau Coffee, ve BBQ Sepeti gibi markalar festivalde yer alacak.

Big Boyz Festival
Festivalde BMW, Türkiye pazarına yeni sunduğu yüzde 100 elektrikli İX ve İX1 modelini tanıtacak.

Big Boyz Festival’in organizasyon ortağı Heywork şirketinin kurucusu Koray Köprülü, katılımcı birçok firmanın piyasaya yeni sürdükleri ürünleri Big Boyz Festival’de ziyaretçilerle bu sene de buluşturacağını söyleyerek şu bilgileri verdiler: ‘’Festivalimizde birbirinden değerli bir çok marka ve eşsiz ürünleri yer alacak. BMW, Türkiye pazarına yeni sunduğu yüzde 100 elektrikli yeni çağın öncüsü olan İX ve İX1 modelini “sürdürebirlik mottom” diyenlerlerle tanıştıracak.’’

Girişin ücretsiz olduğu festival boyunca ünlü Dj’ler performanslarını sergilerken, sahne şovları, 90’lar partisi ve dans gösterileri olacak. Ayrıca test sürüşleri, denizde jet surf ve flyboard, paten ve kaykay gösterileri gibi birçok spor aktiviteleri ziyaretçileri bekliyor olacak. Kadıköy Kalamış Marina’da sadece büyükler değil, çocuklar da aileleri ile birlikte Big Boyz Festival’de eğlence ve deneyim imkanı yakalayacaklar. Outdoor’a meraklı ziyaretçiler ise kamp malzemelerinin yer aldığı bir çok yaşam ekipmanlarını 2 gün boyunca inceleme fırsatı bulacaklar. bigboyzfestival.com

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.