Boat Show Tuzla 3 Nisan’da başlıyor

Boat Show Tuzla 3 Nisan’da başlıyor

Türkiye’nin deniz üstünde düzenlenen en büyük tekne fuarlarından Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 3 – 11 Nisan 2021 tarihlerinde Viaport Marina, Tuzla’da gerçekleşecek.

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 3 – 11 Nisan 2021 tarihlerinde Viaport Marina’da yapılacak. Via Fuarcılık hayatımıza ‘’yeni normal’’ olarak giren izole yaşam tarzı ve değişen sosyal yaşam anlayışından hareketle; fuarda “Motomobil Motor ve Mobil Yaşam Araçlar Festivali”ne de ev sahipliği yapacak. Lüks teknelerin yanı sıra motosikletlerden, karavanlara, kamp malzemelerinden, ATV’lere kadar birçok alternatif yaşam ürün görülebilecek.

Bu yıl altıncısı düzenlenen fuarda fiyatı 50 bin TL’den 70 milyon TL’ye uzanan, her ihtiyaca göre 200’den fazla tekne sergilenecek. 11 Nisan’a kadar sürecek fuarda yelkenli teknelerden deniz ekipmanlarına kadar denizseverlerin tüm ihtiyacını karşılayacak ürünler ziyaretçilerle buluşacak.

Bu yıl Motomobil Motor ve Mobil Yaşam Araçları Festivali’yle birlikte düzenlenecek olan fuar, yeni normalde yeni yaşam tarzlarına yönelik ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefliyor. Lüks teknelerin yanı sıra motosikletlerden, karavanlara, kamp malzemelerinden, ATV’lere kadar birçok alternatif yaşam ürünleri ziyaretçileriyle buluşturacak. Denizi ve doğayı sevenlerin büyük ilgi göstereceği festival, Boat Show Tuzla’yla aynı alanda, tek biletle meraklılarını ağırlayacak.

Boat Show Tuzla
 

Salgına karşı önlemler alınacak

Uluslararası Boat Show Tuzla’da, ziyaretçilerin sağlığı için tüm tedbirler eksiksiz şekilde uygulanacak. Ziyaretçiler fuar alanına HES koduyla giriş yapabilecek.  Fuar alanında ateş ölçümünden, sosyal mesafe kurallarına, hijyen malzemeleri dağıtımı ve maske teminine kadar tüm tedbirler sıkı şekilde uygulanacak. Aynı anda sadece tek bir ziyaretçi grubunun teknelere alınacağı fuarda, yeni ziyaretçiler gelmeden tekneler dezenfekte edilecek.

Uluslararası Boat Show Tuzla Fuarlar Direktörü Gökmen Aydın fuarla ilgili açıklamasında dünyada değişen tatil anlayışı ve bu durumun yat sektörüne etkisinden bahsetti. Uygun fiyata güvenle tatil yapmak isteyenlerle tekne üreticileri ve ithalatçıları buluşturduklarının altını çizen Aydın, “Dünya genelinde yaşanan pandemiden dolayı sosyal yaşantılarda çok büyük değişiklik söz konusu.

İzole yaşam tarzı, uzunca bir süre hayatımızın bir parçası olacak gibi görünüyor. Bu süreç, tekne sektörünü çok olumlu yönde etkiledi. Yat siparişlerinde özellikle gezi tipi dediğimiz 12-25 metre boylarındaki sipariş görüşmelerinde çok hızlı bir artış var” ifadelerini kullandı.

Detaylı bilgi için boatshoweurasia.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.