Cranchi A46 Luxury Tender

Cranchi A46 Luxury Tender

İtalyan tersane Cranchi, Yachts serisindeki yeni modeli Cranchi A46 Luxury Tender’ı haziran ayında internet üzerinden yaptığı “online premier” sonrası Eylül ayında Cannes’da tekne tutkunlarına denizde tanıtacak.

Günlük, hafta sonu gezi veya megayat yardımcı teknesi olarak ideal özellikleriyle farklı kullanım alanlarına hitap eden model dünyaca ünlü tasarımcı Christian Grande’nin eseri. Sahibine lüks, konfor ve güven vaat eden 46ft’lik yeni model; yatay çizgilere sahip zarif kemer hattı, gövdeyi karakterize eden ve içeriyi bolca gün ışığıyla dolduran geniş gövde camlarıyla ilk bakışta dikkatleri üzerine çekiyor.

Teknenin tüm çevresi, geniş yürüme yolları ve yüksek küpeşteler sayesinde hiçbir engelle karşılaşmadan yürünebiliyor. Kıç tarafta güneş ve deniz keyfini bir arada sürebileceğiniz, bir sırtlık sayesinde istenildiğinde teknenin orta bölümündeki masaya bakan oturma alanında izole edilebilen, çift işlevli geniş güneşlenme alanı bulunuyor. Burası ayrıca balkona dönüşebilen bordalarla birlikte bir “beach club” olabiliyor.


Cranchi A46 Luxury Tender’ın dümen mahalli, bar ve yemek masa teknenin orta bölümüne konumlandırılmış. Barın ilerisinde şık ve sportif tarzda, dümen mahalline bakan üçlü bir koltuk bulunuyor. Tüm tekneyi kontrol edebileceğiniz dümen mahalli, günümüz elektroniğinin sağlayabileceği en iyi donanıma sahip büyük bir konsolu içerisinde barındırıyor.

Dışarıdaki yenilikçi özellikleriyle sahibini açık hava yaşamına davet eden model, güverte altında da işlevsel çözümler sunuyor. Aşağıda, baş tarafta istenildiğinde çift kişilik yatağa dönüştürülebilen bir oturma alanı, duşakabinli banyo ve kıçta tüm eni kullanan iki tek yataklı, geniş kamara yer alıyor.

Çift 480hp Volvo Penta makineyle donatılan Cranchi A46 Luxury Tender, fabrika verilerine göre tam yolda 34-35 knot sürate ulaşıyor. Teknenin Cranchi Atelier programıyla gövde renkleri ve dekoru özelleştirilebiliyor.

Cranchi A46 Luxury Tender - Yerleşim planı
Yerleşim planı

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TAM BOY 14.25 metre (46ft 9in)
EN 4.33 metre (14ft 25in)
MAKİNE Çift 480hp Volvo Penta D6
MAKSİMUM SÜRAT 34-35 knot
FİYATI 578 bin Euro (Güncel fiyat için firmayla görüşebilirsiniz.)
İLETİŞİM: apomare.com