Custom Line Navetta 30

Custom Line Navetta 30

Modası sürekli değişen akımların dünyasında yaşarken, bazı şeylerin bildiğimiz gibi kalması güven verici. Ferretti Group’a ait Riva ve Pershing gibi diğer markaların nispeten abartılı stillerinden kaçınıp günün ve geçmişin normlarından azade güzellikte görünmeyi başarabilen Custom Line bu güveni sağlamayı başarıyor.

Yeni iç dekorasyon hatları Filippo Salvetti’ye ait ancak Antonio Citterio Patricia Viel’e ait dış tasarım daha kalıcı bir etki yaratmış. Citterio ahşap, deri ve halat gibi denizcilik malzemelerinin yanı sıra mavi ve kahverengi gibi geleneksel renkleri barındıran bir palet kullanıp birkaç yeni detay ekleyerek, bu boy teknelerde hakim olan cam ve kromunun renksizliğine, gerçekten modern bir alternatif sunmuş.

Custom Line Navetta 30, geniş pencereleri ve dikkatlice yerleştirilen alçak bağımsız mobilyalarıyla harika manzaralı sosyalleşme alanları sunan Navetta 30’un denizle içiçeliğe yaptığı vurguyu çok sevdik. Alışılmış güneşlenme minderleri ve jakuzi yerine tik ve keten oturma grubu, halat korkuluklar ve başüstüne bakan barıyla, zarif güneşlenme bölümü teknenin öne çıkan alanlarından. Yerleşimde de geleneklere sadık kalınmış. Salon, mutfak ve master kamara güverte katında; yemek bölümü, üst salon ve kaptan köşkü ise üst güvertede yer alıyor.

Dört misafir kamarası alt katta vasata yerleştirilmiş, mürettebat kamarası baş kısımda ve makine dairesiyle bot garajı kıçta yer alıyor. Custom Line Navetta 30’ın yarı-deplasman gövdesi maksimum 15 knot’a kadar sürat yapabiliyor, optimize verimli seyir sürati olan 10 knot ile teknenin menzili 2 bin deniz miline çıkıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 28.43m (93ft 3in)
EN 7.31m (24ft)
MAKİNE Çift MAN ya da CAT 800hp-1200hp
MAKSİMUM SÜRAT 14-15 knot
FİYATI Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM: denturyat.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.