Yeni yıla dinamik başlangıç

Yeni yıla dinamik başlangıç

D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok işbirliğiyle 16-19 Aralık’ta “D for a Dynamic New You” etkinliğiyle yeni yıla sağlıklı ve dinamik bir başlangıç yapmak isteyenleri davet ediyor.

D-Resort Göcek, tabiatı, konforlu odaları ve eşsiz hizmet kalitesiyle ayrıcalık bir tatil deneyimi yaşamak isteyen misafirlerine dört mevsim hizmet vermeye devam ediyor. D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile sürdürdüğü işbirliğine bir yenisini daha ekliyor ve 16-19 Aralık’ta “D for a Dynamic New You” etkinliğiylle yeni yıla sağlıklı ve dinamik bir başlangıç yapmak isteyenleri davet ediyor.

2021 yılının son günlerini Göcek’in muhteşem atmosferinde deneyimlemek ve yeni yıla dinamik bir başlangıç yapmak isteyenlerin ilk adresi olacak D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile “D for a Dynamic New You” etkinliği düzenliyor.

D-Resort Göcek’te beşinci kez gerçekleştirilecek etkinlik, Diyetisyen Müge Bozok’un kişiye özel değerlendirme ve ölçümlemesiyle başlayacak. Etkinlik süresince katılımcıları; kalori hesaplı günlük sağlıklı ana öğünler, ara atıştırmalıklar, detox içecekleri, doğa aktiviteleri, probiyotik takviyesi, şifalı bitkiler ve sürpriz atölyelerin de yer aldığı dolu dolu bir program bekliyor.

Program kapsamında doğada yürüyüşün yanı sıra D-GYM ile spor, pilates, yoga ve meditasyon gibi ruha iyi gelecek aktiviteler ve yeni yıl temalı atölyeler sunuluyor. D-Resort Göcek, yeni yıla yenilenerek girmek isteyenleri bekliyor.

D-Resort Göcek, Göcek’in eşsiz doğasında, geniş bir alanda yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkeziyle misafirlerine dört mevsim ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Otel, Dalaman Uluslararası Havaalanına 25 km, Bodrum Uluslararası Havaalanına 175 km, Marmaris şehir merkezine ise 124 km uzaklıkta bulunuyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.