BAYK’ın yeni başkanı Şenkar Öztüzün

BAYK’ın yeni başkanı Şenkar Öztüzün

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) Olağanüstü Genel Kurulu’nda başkanlığa, tek aday olan Şenkar Öztüzün seçildi.

BAYK Başkanı Şenkar Öztüzün
BAYK Başkanı Şenkar Öztüzün

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) Olağanüstü Genel Kurulu 41 üyenin katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Kurul’da blok listeyle başkanlığa tek aday olan Şenkar Öztüzün ve ekibi oy birliğiyle seçildi. Yeni Başkan Şenkar Öztüzün, Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü’nün kurucuları arasında bulunuyor.

BAYK’tan yapılan açıklamada, “BAYK Güz Trofesi 3. Ayak Yarışları ve Dragon Açık Türkiye Şampiyonası’na denk gelen Genel Kurul Toplantısında üyelerin bir araya gelmeleriyle oluşan samimi hava gözden kaçmadı.” denildi.

Milta Marina’nın desteğiyle Fener’de gerçekleşen toplantıda, yeni Başkan Şenkar Öztüzün, Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü’nün başarılı ve yenilikçi yönünü yukarıya taşıyarak yelken sporuna daha fazla katkı sağlamak için çalışacaklarını ve tüm üyelerle sosyal bağları kuvvetlendirerek sıcak ilişkiler içinde olmak istediklerini belirtti.

BAYK yeni Başkanı Şenkar Öztüzün sonrasında kurucu üyeler; Ömer Vehbi Karacalar, Zeki Özkal, Erol Taşbaşlı, Arto Tekyıldız’a teşekkürlerini sundu, ebediyete intikal eden Timuçin Önür ve Altan Tekin özlem ve minnetle anıldı.

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü, yeni yönetim kurulu görev dağılımı şöyle oldu: Başkan/Komodor: Şenkar ÖZTÜZÜN, Başkan Yardımcısı/Vis Komodor: Ahmet Edip EDİBOĞLU, Genel Sekreter: Selda TURAL ALGON, Muhasip Üye: Eser İNCE, Üye: Zafer GÜNEL.

Yönetim Kurulu (Yedek): Tijen UZUNER, Nazlı AYDOĞAN, Sabri SOYDAN, Ali KORKMAZ, Fuat Turgut DEMİROĞLU. Denetim Kurulu (Asil): Caner ERSOY, Şükrü Burak UZUNER, Zeki ÖZKAL. Denetim Kurulu (Yedek): Köksal DEMİRDAĞ, Ahmet Nur TURAL, Ertuğrul KIRIMLI. Haysiyet Divanı (Asil): Arto TEKYILDIZi, İzzet TUKİN, Sinan ENÇ. Haysiyet Divanı (Yedek): Ali YÖNDER.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.