Lagoon 55 ödül aldı

Lagoon 55 ödül aldı

Lagoon 55, Sailing Today ve Yachts & Yachting dergilerinin okuyucuları tarafından verilen British Yachting Awards 2021’de Multihull of the Year ödülünü kazandı.

Lagoon 55, British Yachting Awards 2021’de Multihull of the Year ödülünü kazandı. Bu ödül Sailing Today ve Yachts & Yachting dergilerinin okuyucuları tarafından verildi. Bu köklü ve saygın İngiliz medya kuruluşları, seyir ve yarış dünyasındaki en iyi tekneleri, denizcileri, yarışları ve başarıları ödülleriyle onurlandırıyor.

Lagoon 55, gücü ve kaliteyi ifade eden bir tasarıma sahip. Nauta Design, iç tasarım konseptini oluştururken Lagoon’un DNA’sını yakından takip etmiş. Tersanenin temel amacı, Lagoon’un daha büyük modellerinde olduğu gibi, aydınlık ve zarif mekanlarla tanımlanan yüksek kaliteli yaşam tarzını bu yeni katamarana taşımaktı.

Nauta, manzara ve doğal ışık kaynağını iç mekana kusursuzca sızdırırken, deniz manzarası ve ufukla bir süreklilik hissi vermek için yatay çizgiler kullandı. Konukların gerçekten denizin tadını çıkarabilmeleri amacıyla görsel alanı boşaltmak için Lagoon ve teknenin dış tasarımını yapan Patrick le Quément ile yakın bir şekilde çalıştı. www.tezmarin.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.