First serisi genişliyor

First serisi genişliyor
First 36 - Yerleşim Planı
First 36 – Yerleşim Planı

Beneteau, First serisindeki yeni modeli 36’yı duyurdu. Yeni First serisinin arkasındaki tasarım fikirleri üzerine inşa edilen First 36, aynı zamanda 2006 yılında suya indirilen ve çok sevilen First 36.7’yi modernize edilmiş haliyle tekrar tekne tutkunlarıyla buluşturuyor. Yeni model ister yarış ister seyir olsun, kullanıcısını memnun edecek; konfor, performans, kullanışlılık, zarafet, üretim kalitesini uygun fiyat sunmayı hedefliyor. Bu modern tasarım yaratıcı isimleri arasında, First Yacht 53’ün tasarımcısı Lorenzo Argento’nun yanı sıra Deniz Mimarı Seascapes Samuel Manuard yer alıyor.

En az donanımla yelken için geliştirilen First 36, fazla yelken alanı/deplasman katsayısı ve dengeli tasarımı sayesinde yüksek performans vaat ediyor. Gezi ve Yarış olmak üzere iki versiyonla sunulan model performans ve kullanım kolaylığı arasında en iyi dengeyi sağlamak için standart alüminyum direk, dökme demir salmayla donatılmış. İç mekânda önceki modelle benzer özellikler taşıyan First 36, üç çift kişilik kamara ve bir banyo/tuvaletle sunuluyor.

İLETİŞİM: tezmarin.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.