D-Resort Göcek’te “Kendini Yenile” kampı

D-Resort Göcek’te “Kendini Yenile” kampı

D-Resort Göcek, ilkbaharın ilk ayında doğayla birlikte canlanmak isteyenler için Diyetisyen Müge Bozok ile 1-5 Nisan tarihleri arasında “Retreat Yourself” kampı düzenleyecek.

Göcek’in yeşil doğasında, geniş bir alanda yer alan D-Resort Göcek, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-GYM spor merkeziyle dört mevsim hizmet veriyor. Oteli butik tatil anlayışıyla konuklarına keyifli zaman geçirirlerken aldığı önlemlerle de güvende bir tatil ortamı sunuyor.

Baharın gelişiyle hem bedenini hem de ruhunu tazelemek isteyenler için D-Resort Göcek, yeni bir etkinlik düzenliyor. Diyetisyen Müge Bozok ile 1-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği “Kendini Yenile” kampıyla sağlıklı bir kaçamak yapmak isteyenleri bir araya getiriyor.

D-Resort Göcek
D-Resort Göcek

Retreat Yourself” kampına katılanlar, Diyetisyen Müge Bozok’tan alacakları sağlıklı yaşam workshoplarının yanı sıra beş gün boyunca sağlıklı detoks içecekler, ana öğün ve atıştırmalıkların yer aldığı programla Göcek’ten toksinlerinden arınarak ayrılabilecek. Doğada yapılacak yürüyüş ve bisiklet turlarının yanı sıra pilates, yoga gibi aktivelerin yanında kendini şımartmak isteyenler için D-Spa deneyimi de sunuyor.

D-Resort Göcek, Dalaman Uluslararası Havaalanına 25 km, Bodrum Uluslararası Havaalanına 175 km, Marmaris şehir merkezine ise 124 km uzaklıkta bulunuyor. Toplam 103 oda bulunan tesis, limana 100 metre ve özel plaja beş dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

dresortgocek.com.tr