Denizcilere büyük kolaylık: Migros Deniz Market

Denizcilere büyük kolaylık: Migros Deniz Market

Müşterilerine her koşulda kesintisiz ve yüksek kalite standartlarından hizmet sunmayı hedefleyen Migros, “Migros Deniz Market” ile Ege ve Akdeniz’de adalara ve kara bağlantısı olmayan koylara ulaşıyor.

Pandeminin başladığı ilk günden itibaren çalışanları ve müşterileri için aldığı önlemlerle Türk perakende sektörüne öncülük eden Migros, Türkiye’nin 81 ilindeki marketlerinde aldığı önlemlerin tamamını Migros Deniz Market’te de uygulayarak oluşan şartlar nedeniyle gecikmeli olsa da sezonu açtı. 45 metre boya sahip Migros mağaza formatında özel tasarlanan Migros Deniz Market teknesinde 168 metrekarelik satış alanında 3 bin 500‘den fazla ürün satışa sunuluyor.

Migros, marina ve sahillerdeki marketlerine ek olarak beş yıl önce denizcilere daha iyi bir hizmet sunmak ve her noktadan ulaşılabilirlik hedefiyle hayata geçirdiği Migros Deniz Market, yaz süresince Fethiye Şövalye Adası ile Göcek’te bulunan adalara ve kara ulaşımı olmayan koylara hizmet götürüyor olacak.

Özel tasarlanmış denizci kıyafetleri ve İngilizce bilen personelleriyle ayrıcalıklı hizmet veren Migros Deniz Market, müşterilerini özel botlarından alarak mağazalarına ulaşmalarını ve alışverişlerini kendileri yapabilmelerini sağlıyor. En taze ürünlerin özenle seçilerek teslim edildiği Migros Deniz Market’in lokasyonu, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık takip edilebiliyor. Market, haftanın yedi günü 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.