Fabbro F45

Fabbro F45

Fabbro Yacht’ın ilk modeli F45 suya iniyor. Doğaner ve Alper Kundak kardeşler tarafından kurulan Fabbro Yachts, walkaround olarak tasarladıkları yeni modelle kullanıcılara konforlu ve güvenli bir teknen sunmanın yanında , iç tasarımdaki kişiselleştirme seçenekleriyle ev deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Bir yatın dış tasarımının sudaki performansını belirlemede çok önemli olduğuna inanan marka, Fabbro F45’in gövdesini ve üst yapısını hazırlarken optimum sürat, denge ve manevra kabiliyeti konusunda titizlikle çalışmış.

Teknenin kıç tarafında geniş yüzme platformuyla davetkâr güneşlenme minderi yer alıyor. Ayrıca baş tarafta da sosyalleşme alanı olarak düşünülen, istenildiğinde arkadaşlarınızla karşılıklı sohbet edebileceğiniz ya da güneşlenebileceğiniz masalı bir dinlenme bölümü var. Kıçtaki güneşlenme alanının altı Seabob gibi deniz oyuncakları için depo alanı olarak tasarlanmış.

Fabbro F45’in orta kısmı karşılıklı oturma grupları, yemek masasıyla buzdolabı, buz yapıcı lavabo, ocak, bulaşık makinesi ve saklama alanları bulunan wet-bar ile düzenlenmiş. Hemen ilerisinde çift kişilik dümen mahali yer alıyor. Hardtop sayesinde bu bölüm güneşten maksimum koruma sağlıyor. Geniş yürüme yolları sayesinde tekne etrafında rahatça dolaşılabiliyor.

Fabbro F45’in orta kısmı karşılıklı oturma grupları, yemek masasıyla buzdolabı, buz yapıcı lavabo, ocak, bulaşık makinesi ve saklama alanları bulunan wet-bar ile düzenlenmiş.
Fabbro F45’in orta kısmı karşılıklı oturma grupları, yemek masasıyla buzdolabı, buz yapıcı lavabo, ocak, bulaşık makinesi ve saklama alanları bulunan wet-bar ile düzenlenmiş.

Sürat tutkunlarına hitap eden model, V tipi sualtı formu ve kullanılan güçlü makine seçenekleriyle kolayca yüksek süratlere çıkabiliyor. GRP gövdesi vakum infüzyon metoduyla üretilen Fabbro F45, düz ve dar açılı burun yapısı sayesinde dalgaları kolayca yarıp geçebilirken yüksek bordosu ve yan gövde hatları nedeniyle serpinti almıyor ve güvenli bir sürüş imkânı tanıyor. Geniş T-Top tasarımı, güneşten minimum seviyede etkilenmesini sağlarken sunroof hava sirkülasyonunu artırıyor.

Çift 370hp Yanmar ya da isteğe göre çift Volvo 440hp makinelerle donatılabilen model, 1000 litrelik yakıt kapasitesiyle kesintisiz olarak 350 deniz mili yol yapabiliyor. Yachtsense Otomasyon sistemi tekne üzerindeki tüm kontrollerinizi konsol üzerinden yapabilmenizi ve her bilgiye kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor.

Teknenin alt güvertesinde iki kamaralı bir yerleşim tercih edilmiş. Çift kişilik büyük boy yatağın olduğu master kamara baş tarafa, iki tek yataklı misafir kamarasıysa vasata yerleştirilmiş. Birinci sınıf mobilya, parke ve aksesuarlarla ev konforu yakalanmış.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 13,10m EN 4,05m
MAKİNE Çift 370hp Yanmar Stern Drive veya çift 440hp Volvo Stern Drive
DEPLASMAN 9.92 ton
FİYATI Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM fabbroyachts.com