Xone Malezya’yı Akdeniz’de temsil edecek

Xone Malezya’yı Akdeniz’de temsil edecek

Xone Superyacht Group, önümüzdeki üç yıl boyunca Malezya bayrağının Akdeniz havzasında temsil edilmesini ve genişletilmesini sağlama görevi üstlendi.

Xone, Yönetim, Akademi ve Bayrak Tescili dahil olmak üzere kapsamlı hizmetler aracılığıyla, denizciler için kapsamlı çözümler sunuyor. 2011 yılında kurulan ve merkezi Göcek’te olan Xone, Lübnan (2017) ve Malta (2018) şubelerinin açılmasından bu yana, sektörde küresel bir oyuncu oldu.

Bayrak tescili ve survey, şirketin birincil hizmetlerinin temel bileşenlerinden. Xone, International Maritime Organization (IMO) tarafından tanınan üç saygın bayrak devletinin, Cook Adaları, Malta ve Antigua&Barbuda’nın resmi iznine sahip.

Xone, 25 Mayıs’ta Tropical Charters Sdn Bhd ile Mutabakat Zaptı (MOU) imzaladıktan sonra, önümüzdeki üç yıl boyunca Malezya bayrağının Akdeniz havzasında temsil edilmesini ve genişletilmesini sağlama görevi üstlendi.

Malezya’ya 250 milyon ABD Doları’nın üzerinde gelir getirmesi beklenen Mutabakat Zaptı’nı Tropical Charters Sdn Bhd CEO’su Dato’ Alexander Issac ve Xone Superyacht Group Kurucusu ve Başkanı Levent Baktır, Malezya’da imzaladı. www.xonesuperyacht.com

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.