FS 215 Cabin

FS 215 Cabin

Brezilyalı tekne üreticisi FS Yachts’ın Türkiye temsilciliğini geçtiğimiz aylarda sektörün deneyimli isimlerinden Orhun Şentürk’ün kurduğu Dos Marine üstlendi. 1998 yılından beri sektörde yer alan FS Yachts, beş ile dokuz metre arasında farklı özelliklere sahip içten ve dıştan takma motoryat modelleri üretiyor.

FS 215 Cabin modeli, agresif gövdesi sayesinde sakin sularda süratle, sert sularda ise güvenli seyirler yapmanızı amaçlıyor. Model, kıçta 18 derece ve pruvada 25 derecelik belirgin V gövde tasarımı sayesinde maksimum süratte bile dengeyi korumasını sağlıyor. Yüksek bordolu yapısı, teknedeki tüm mürettebatın konfor ve güvenlik hissini artırıyor.

Teknenin havuzluğunda U şeklinde oturma grubu, ön tarafta ise 180 derece dönebilen dümenci ve misafir koltuğu yer alıyor. Tek kişilik güneşlenme minderinin bulunduğu baş tarafa dümen mahallinin ön tarafında bulunan cam kapıdan yapılıyor.

Teknenin havuzluğunda U şeklinde oturma grubu, ön tarafta ise 180 derece dönebilen dümenci ve misafir koltuğu yer alıyor.
Teknenin havuzluğunda U şeklinde oturma grubu, ön tarafta ise 180 derece dönebilen dümenci ve misafir koltuğu yer alıyor.

Aşağıda günlük ve hafta sonu konaklamalı seyirler için çift kişilik bir kamara yer alıyor. Sekiz kişi kapasiteli tekne, römorkla kolayca taşınabiliyor. FS215’te 100 litrelik yakıt, 28 litrelik temiz su kapasitesi bulunuyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 6,30m (20ft 8in)
EN 2,32m (7ft 7in)
MAKİNE 115-175hp dıştan takma
FİYAT Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM dosmarine.com