Solemarin’den yeni temsilcilik

Solemarin’den yeni temsilcilik

Nimbus Group, Türkiye, Sırbistan, Malta ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde yeni bayilerle anlaşmalar imzaladı. Nimbus Group’u ülkemizde SoleMarin Yatçılık temsil edecek.

SoleMarin Yatçılık, Nimbus Group’un Türkiye’deki ilk bayisi olacak ve Nimbus Group’a bağlı Flipper ve Bella markalı teknelerin satışını gerçekleştirecek. Nimbus Group’un Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Michel Bohm konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Solemarin, Türkiye pazarının premium segmentinde günlük gezi tekneleri için büyük fırsatlar görüyor ve Flipper teknelerinin buna mükemmel şekilde uyumlu olduğunu düşünüyoruz” diyerek büyüme stratejilerini desteklemek için sürekli olarak müşterilere ulaşmanın yeni yollarını bulmanın ve bayi sayısını istikrarlı bir şekilde artırmanın önemli olduğunu belirtti.

SoleMarin Yatçılık, 2021 yılında İngiliz Cobra Ribs distribütörlüğüyle girdiği sektörde hali hazırda İtalyan SeaWater RIB’s, Slovenya’dan e-SUP üreticisi Sipaboards ve Avusturyalı Hiper Deniz Taşıtı üreticisi Belassi’nin temsilciliklerini başarıyla sürdürüyor. solemarin.com